سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو شورای اسلامی شهر قم:

سالانه 70 عابر پیاده در قم کشته می‌شوند

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: هر سال 70 نفر عابر پیاده در تصادفات سطح شهر قم کشته می‌شوند.

 امیر علی احمدی در جلسه هم اندیشی شورای شهر در خصوص تصادفات ناشی از عدم وجود روشنایی کافی که در سالن جلسات شورای شهر قم برگزار شد، با اشاره به خسارت تصادفات اظهار کرد: گاهی در تصادفات سرپرست خانواده‌ها کشته می‌شوند که این خسارت‌ها جبران ناپذیر است، یکی از علت‌های تصادفات براساس گزارش پلیس کمبود روشنایی است.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال حل مشکل کمبود روشنایی در معابر شهر قم هستیم تا تصادفات کم شود، هر سال 70 عابر پیاده در تصادفات سطح شهر قم کشته می‌شوند، اکنون در ابتدای تونل غدیر روشنایی کافی وجود ندارد و همین مساله موجب بروز حادثه در این نقطه می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر قم افزود: نباید مردم قربانی اختلافات دستگاه‌های مختلف شوند و باید اختلافات در زمینه روشنایی معابر در قم از بین برود، زمانی که حادثه ای اتفاق می‌افتد، دستگاه‌های مختلف درگیر می‌شوند.

وی با اشاره به وقوع حوادث تصادفات در شهر قم اظهار کرد: باید این تعاملات ادامه داشته باشد تا بتوانیم این نقاط حادثه خیز را از بین ببریم، هزینه‌های انسانی تصادفات قابل جبران نیست.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: دچار مشکلاتی در زمینه پرداخت دیه از سوی شهرداری قم به شهروندان در تصادفات هستیم. اگر هزینه‌ها را در زمینه پیشگیری صرف کنیم بهتر از این است که پول‌های سنگینی را به عنوان دیه پرداخت کنیم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩۵, ١٠:٢۴

   

پر مبحث ترین ها