سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور مجمع ناشران انقلاب اسلامی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مجمع ناشران انقلاب اسلامی به منظور تعامل هر چه بیشتر با نویسندگان و ناشران عضو و عضو شدن ناشران جدید در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.
به گزارش خبرنگار مجمع ناشران انقلاب اسلامی "منانشر" ، این مجمع به عنوان پایگاهی برای طراحی برنامه‌های کلان حوزه کتاب پس از یکسال فعالیت در حوزه نشر امسال با بیش از 100 ناشر عضو در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد و از ناشران عضو گیری خواهد کرد.

همچنین با توجه به اینکه تولید، توزیع و ترویج نشر کتاب سه موضوعی است که پیوسته در صنعت نشر تأثیرگذار به شمار می‌آید، مجمع ناشران انقلاب اسلامی در بخش ترویج و توزیع کتاب اقدام به ایجاد شبکه‌ای کرده‌ است که اقدامات لازم را محقق می‌کند.

حضور مجمع ناشران انقلاب اسلامی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران


گفتنی است، در مجمع ناشران انقلاب اسلامی، ناشرانی همچون امیرکبیر، سوره مهر، بوستان کتاب، به‌نشر، نشر شاهد، سروش، انتشارات مرکز اسناد، نشر شهر،کتاب ناب، انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و.... عضو هستند.

سیدغلامرضا حسینی، سیدمحمدکاظم شمس، مهدی فضایلی، محمد حمزه‌زاده، محمدعلی فقیه ،محمد رضا علیان و میثم نیلی، اعضای هیات مدیره مجمع ناشران انقلاب اسلامی‌(مَنا) هستند که در روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب در غرفه این مجمع حضور خواهند داشت.

غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در سال شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره)، روبروی راهرو 8 و جنب غرفه کتابخانه ملی قرار دارد.

حضور مجمع ناشران انقلاب اسلامی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران


بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با پیام «ربع قرن جهاد فرهنگی» از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ در مصلای امام‌خمینی (ره) برپا خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٢-١٣٩١, ١٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها