سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ابومسلم مشهد 2 - صبای قم 1 ‏‏ ، وداع زودهنگام صبا با جام حذفي

بروز شده : ١-١٠-١٣٩١, ١٧:١٣    نسخه چاپی    
در دقایق پایانی مسابقه مجید حیدری مدافع صبای قم با مشت به بینی غلامعلی‌تبار کوبید و این بازیکن ابومسلم را به شدت مضروب کرد. به طوری که او دیگر نتوانست به بازی ادامه بدهد و به بیرون زمین هدایت شد تا به مداوای بینی پر از خونش رسیدگی شود. داور مسابقه هم مجید حیدری را با کارت قرمز جریمه کرد. احتمال محرومیت این بازیکن از سوی کمیته انضباطی به دلیل این رفتار غیرورزشی وجود دارد.
مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی عصر امروز با انجام یک دیدار پیگیری شد و طی آن ابومسلم با پیروزی 2-1 مقابل صبای قم به جمع 8 تیم برتر رسید.

به گزارش سایت گل در این بازی که در حضور 10 هزار تماشاگر استادیوم ثامن مشهد و به قضاوت احمد صالحی برگزار شد، دو تیم در 90 دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند اما در وقت اضافه تماشاگران شاهد رویش 3 گل بودند. فرزاد حمیدی در دقیقه 101 ابومسلم را پیش انداخت اما مسعود حق‌جو در دقیقه 113 گل تساوی را برای صبا زد که این گل دوام زیادی نداشت و صبایی‌ها دو دقیقه بعد با گل به خودی دیوید ویکروم نتیجه را 2-1 واگذار کرده و از جام حذفی بیرون رفتند. مجید حیدری مدافع صبا در دقیقه 119 با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد.

ابومسلم که در مرحله قبلی نیز تیم لیگ برتری پیکان را حذف کرده بود، با صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی حریف برنده بازی گهر- استقلال شد. اگر استقلال بازی فردای خود مقابل گهر را پیروز شود، در مرحله یک‌چهارم نهایی میزبان ابومسلم مشهد خواهد بود.

ابومسلم و صبا در فینال جام حذفی 83-84 با هم روبه‌رو شده بودند که هر دو بازی رفت و برگشت به تساوی انجامید و صبا در مشهد با ضربات پنالتی ابومسلم را شکست داد و قهرمان شد. سیاه‌جامگان مشهدی امروز پس از 7 سال انتقام آن شکست را از صبا گرفتند!


اين دیدار در دقایق پایانی به جنجال کشیده شد و احمد صالحی داور مسابقه ابتدا محمود فکری مربي تیم صبا را از روی نیمکت اخراج کرد.

*محسن بیات بازیکن صبا رفتار زشتی با بازیکن ابومسلم داشت و به دلیل خطا روی خودش گردن بازیکن ابومسلم را گرفت و ضربه‌ای به این بازیکن ابومسلم زد. داور هم البته به بازیکن ابومسلم به دلیل خطا کارت زرد نشان داد اما بیات هم به شیوه خود بازیکن خطاکار ابومسلم را تنبیه کرد.

* در دقایق پایانی مسابقه مجید حیدری مدافع صبای قم با مشت به بینی غلامعلی‌تبار کوبید و این بازیکن ابومسلم را به شدت مضروب کرد. به طوری که او دیگر نتوانست به بازی ادامه بدهد و به بیرون زمین هدایت شد تا به مداوای بینی پر از خونش رسیدگی شود. داور مسابقه هم مجید حیدری را با کارت قرمز جریمه کرد. احتمال محرومیت این بازیکن از سوی کمیته انضباطی به دلیل این رفتار غیرورزشی وجود دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٠-١٣٩١, ١٧:١٣

   

پر مبحث ترین ها