سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فاز یک مترو اصفهان شهریور راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: با ارسال نتایج آزمایشات به چین به صورت موقت در شهریور ماه امسال فاز اول خط یک مترو اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش مهر، جواد شعرباف پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه ورود سومین رام واگن‌های مترو اصفهان با بیان اینکه دو رام دیگر قطار شهری اصفهان تا پایان مرداد ماه وارد اصفهان می‌شود، اظهار داشت: با ورود این تعداد رام به اصفهان و در شهریور ماه مترو اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به پیگیری‌های مجدانه استاندار اصفهان در خصوص تامین واگن‌های مترو اصفهان ابراز داشت: همچنین در حال حاضر، کارشناسان چینی تست‌های مورد نیاز برای حرکت واگن‌ها روی ریل را انجام می‌دهند.

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان ادامه داد: تست واگن‌های مترو اصفهان بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته ۶۸ روز به طول می‌‌انجامد و نتایج آن پس از بررسی در دانشگاه چین اعلام خواهد شد.

وی مسافرگیری مترو اصفهان را به شرط تایید دانشگاه چین دانست و افزود: از این رو قرار است کارشناسان شرکت بوژن با استفاده از ظرفیت تعطیلات و شیفت کاری اضافه هر چه زودتر آزمایشات مورد نیاز را انجام دهد.

شعرباف اضافه کرد: با ارسال نتایج آزمایشات به چین به صورت موقت در شهریور ماه فاز اول خط یک مترو اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد.telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩۴, ١۵:١١

   

پر مبحث ترین ها