سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله استادی مطرح کرد:

عملکرد صدا و سیما مطابق انتظارات امام و رهبری نیست

19 دی: دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: صدا و سیما انتظارات امام و رهبر انقلاب را برآورده نکرده است.

 

آیت الله رضا استادی در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل و قیام ۱۵ خرداد مردم قم که از سوی مقام معظم رهبری در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد، در سخنانی با اشاره به انتظارات امام راحل از اقشار مختلف اظهار داشت: امام با حزب اللهی‌ها صحبت کرده و از آنان انتظارات زیادی دارند و بسیجی‌ها و انقلابی و حزب اللهی‌ها باید بسیار مراقب باشد که قدمی کج نگذارد که در غیر این صورت نظام اسلامی آسیب می‌بیند.

عضو جامعه مدرسین حوزه‌ علمیه قم با بیان اینکه امام راحل، صدا و سیما را دانشگاه می‌دانستند، افزود: برخی از برنامه‌ها بیننده چند ساعته دارد و میلیون‌ها نفر پای آن هستند و از این جهت صدا و سیما بسیار می‌تواند تأثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه صداوسیما ما با همه کشورها فرق دارد، گفت: البته برنامه‌های بسیار خوبی نیز از سوی صداوسیما تولید و پخش شده است اما نقایصی نیز دیده می‌شود و آن‌گونه که مورد انتظار امام و رهبری است عمل نمی‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات اجتماعی و فرهنگی کشور بیان داشت: در روزهای گذشته یکی از مسئولان قوه قضائیه اعلام کرده است که در حال حاضر ۱۵ میلیون پرونده در نوبت بررسی است که جای بسی تأمل دارد.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٣-١٣٩۵, ١۵:١۶

   

پر مبحث ترین ها