سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تخریب دولت سازماندهی شده است

این جریان برای رسیدن به مقاصد خود استراتژی به زمین زدن دولت به هر قیمت و نا امید کردن مردم از دولت را در پیش گرفته و در این راه از انتشار هر گونه اخبار دروغ و زدن توهین و افترا ابایی ندارد.

سخنگوی دولت با تأکید بر سازماندهی بودن تخریب‌ها علیه دولت در نشست خبری دیروز خود از برگزاری اتاق فکرهایی خبر داد که هر هفته علیه دولت در روزهای شنبه شکیل می‌شود تا با انگیزه‌های سیاسی، مشخص کنند در تخریب دولت روی چه موضوعاتی تمرکز شود.

 وزیر تعاون و کار و امور اجتماعی نیز از ایجاد فضای ناجوانمردانه علیه  دولت گله کرد و تصریح کرد: نا امیدکردن مردم باعث افزایش بزه‌ها و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

 کسانی که اخبار کشور را به طور دقیق رصد می‌کنند کاملا واقفند که در روزهای اخیر یک جریان مشخص هر روز با تولید اخبار جعلی و ناقص، یک جنگ روانی فشرده و گسترده‌ای را علیه دولت آغاز کرده است. این جریان که از مراکز خاصی حمایت رسانه‌ای و بعضا مالی می‌شود کاملا حساب شده و با برنامه و با شناخت حساسیت‌های مردم، عملیات تخریب خود را مرحله به مرحله به اجرا گذاشته است. این جریان برای رسیدن به مقاصد خود استراتژی به زمین زدن دولت به هر قیمت و نا امید کردن مردم از دولت را در پیش گرفته و در این راه از انتشار هر گونه اخبار دروغ و زدن توهین و افترا ابایی ندارد.

 اینکه این جریان چرا به دنبال این جدایی و ایجاد نقار در بین ملت و دولت است را وزیر اقتصاد اینگونه ترسیم می‌کند: «چون در حال نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری هستیم عده‌ای تلاش می‌کنند دولت در کار خود موفق نشود و اعتماد مردم به دولت سلب شود. اگر مردم اعتمادشان را به دولت و مسئولان از دست بدهند دولت با عدم توفیق مواجه خواهد شد.»

 اقدام این جریان تخریب درحالی است که مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (روحی و ارواحنا له الفداه) هشدار دادند: «اتحاد دولت را به هم نزنید». ایشان فرمودند: «رقابت‌های انتخاباتی به جای خود، اختلاف نظرها به جای خود، حتی انتقاد هم به جای خود. اما دولت و ملت باید همه در کنار هم باشند. دولت و ملت هم‌دوش باید حرکت کنند، نقار به وجود نیاورید، کدورت به وجود نیاورید، اتحاد دولت و ملت را حفظ کنید.»

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩۵, ١٣:۴٨

   

پر مبحث ترین ها