سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

منافق‌شویی از نوع وطنی

جریانی که بواسطه جداکردن آیت‌ا... منتظری از نظام و انقلاب، خون به دل امام کردند معلوم شد هنوز کینه نظام و انقلاب را در دل دارند و برایشان مصالح مردم و کشور اصلا مهم نیست.

منافق‌شویی از نوع وطنی

مرتضی داستانی
qom19dey@gmail.com
به دنبال توافق سعودی‌ها و صهیونیستها برای احیا و تجهیز مالی و تسلیحاتی ضد انقلاب و اپوزیسیون ایران به ویژه فرقه جنایت پیشه منافقین و ایجاد اتاق فکر مشترک برای عملیاتی کردن آن، حرکت گسترده‌ای در جهت اعتبار بخشی به فرقه منافقین و تجهیز آنان در ابعاد مختلف صورت گرفت، به طوری که حضور ترکی فیصل، مقام برجسته امنیتی سعودی‌ها که از بنیان‌گذاران داعش و القاعده محسوب می شود، به همراه تنی چند از مقامات صهیونیستی‌ در اجلاس سالیانه فرقه منافقین و همچنین دیدار غیر منتظره محمودعباس باسر کرده آنان در این ارتباط ارزیابی می‌شود.

در این باره پیش‌بینی می‌شد در داخل کشور نیز تحرکاتی در جهت امیال این ائتلاف برای اعتبار بخشی به جریان نفاق انجام گیرد، ولی تصور اینکه این حرکت از سوی بیت مرحوم آیت‌ا... منتظری انجام گیرد و چهره آقای منتظری که می‌رفت بواسطه مرور زمان بازسازی شده و چهره علمی وی ظاهر شود دوباره قربانی مطامع منافقین شود، کمی دشوار بود. به نظر می‌رسد اهمیت اجرای این پروژه در این ظرف زمانی برای آنها از عواقب ملکوک کردن دوباره شخصیت آقای منتظری مهمتر است.

انتشار این نوار، هرچند موجب سوءاستفاده دشمنان کینه‌‌توز انقلاب اسلامی قرار گرفت و موجب فشار به کشور و نظام خواهد شد ولی باعث شد:

1ـ نسل جدید کشور یک بازخوانی از اقدامات و رفتارهای منافقین داشته باشند و از آنجا که این رفتارها برای آنها تداعی بخش رفتارهای داعش است، چهره واقعی منافقین برای نسل جدید کاملا آشکار می‌شود.

2ـ جریانی که بواسطه جداکردن آیت‌ا... منتظری از نظام و انقلاب، خون به دل امام کردند معلوم شد هنوز کینه نظام و انقلاب را در دل دارند و برایشان مصالح مردم و کشور اصلا مهم نیست.

3ـ بار دیگر مهر تأیید بر حقانیت تصمیم تاریخی امام مبنی بر عزل آقای منتظری از قائم مقام رهبری بخورد و رفتارهای دوگانه ایشان در برخورد با اعدام‌های باند سیدمهدی هاشمی و اعدام منافقین جنایتکار بازخوانی شود.

@qom19dey

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۵-١٣٩۵, ١١:٢١

   

پر مبحث ترین ها