سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیا دلواپسان، شهدا را برای انتخابات می‌خواهند؟

ملت ایران بهتر از آنان می‌دانند که اگر امروز پنج- شش، ابرقدرت جهانی در یک طرف میز می‌نشینند، و فرزندان انقلابی این ملت در طرف دیگر میز، و با قاطعیت از حق غنی‌سازی ملت درون خاک ایران دفاع می‌کنند، به خاطر همین شهداست


سهراب زند

اواخر بهار هوا بهاری‌تر شد و حضور شهدایی از جنس خورشید، چنان بر کالبد سرما زدۀ شهر تابید که خروشش همه را حیرت زده کرد. از روحانی و دانشگاهی و بازاری و کارگر گرفته تا هنرپیشه و ورزشکار، مشهور و گمنامِ مردم، برای جوان‌های دیروز و قهرمانان ابدی‌شان، آمده بودند تا با حضور خود و زنده نگه داشتن یاد شهدا به فرمودۀ مقام معظم رهبری کاری کنند که ارزش آن کمتر از خود شهادت نیست.
آمده بودند تا ثابت کنند به شهدا تأسی می‌کنند و نانشان نایشان را نمی برد.
اما عده‌ای با سوء استفادۀ زیرکانه به دنبال ماهی گرفتن از آب گل‌آلود آمده بودند، و با شعار و نوشته‌های تفرقه‌افکنانه سعی بر این داشتند که به سایرین و ملت ارزش‌مدار ثابت کنند که اگر با شهدا هستید، بدانید که باید در مقابل خیانت سازشکاران دولتی مقابله کنید!
این جماعت نمی‌دانند که پیشاپیش در این بازی شکست خورده‌اند، چرا که ملت ایران بهتر از آنان می‌دانند که اگر امروز پنج- شش، ابرقدرت جهانی در یک طرف میز می‌نشینند، و فرزندان انقلابی این ملت در طرف دیگر میز، و با قاطعیت از حق غنی‌سازی ملت درون خاک ایران دفاع می‌کنند، به خاطر همین شهداست و در ادامۀ آن همین تشییع کنندگان شهدا. وگرنه ابرقدرت‌ها تا پیش از انقلاب، ایران را رقمی بالاتر از ژاندارم منطقه و پاسبان منافع خود به حساب نمی‌آوردند که امروز بخواهند ماه‌ها برای چندتا سانترفیوژ کم و زیاد انقدر چانه بزنند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٣-١٣٩۴, ١٢:۵٩

   

پر مبحث ترین ها