سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همراهی با سیاستهای رسانه ای دشمنان!

رسانه‌ها و جریاناتی که می‌خواهند به هر شکل ممکن دولت را زمین گیر کرده و با سیاه‌نمایی ناموفق جلوه دهند و مردم را نه تنها از آن مأیوس کرده بلکه به مقابله بکشانند، ایفاگر چه نقشی هستند؟ علیه دشمن؟ یا همراه دشمن؟

 

مرتضی داستانی

سخنان رئیس جمهور در آیین افتتاح بیستمین نمایشگاه مطبوعات نشان می دهد که وی این روزها از برخی رسانه‌ها به شدت آزرده خاطر است تا جایی که برخی رفتارهای آنها را به معنی واقعی کلمه ضدانقلاب توصیف می‌کند. آقای روحانی ضمن انتقاد از رسانه‌هایی که به اسم انقلابی بودن، دروغ می‌گویند، تهمت می‌زنند و در جامعه ایجاد اختلاف می‌کنند، گفت: انقلابی بودن یعنی به مردم امید دادن، یعنی به مردم اعتماد دادن، آیا از پایگاه‌ یک بخش حکومت به بخش دیگری از حکومت حمله کنیم، انقلاب و انقلابی گری است؟ رئیس جمهور سپس تصریح کرد: بزرگترین عمل ضدانقلابی ایجاد یأس است؛ آن مطبوعه، روزنامه و سایتی به معنای واقعی کلمه ضدانقلاب است که شما وقتی صفحه اول آن را باز می‌کنید، می‌خوانید «امید» و صفحه دوم «اعتماد» را از شما می‌گیرد!

پیش‌تر از اینها مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر به مناسبت‌های مختلف در زمینه معارضه دشمنان کینه توز نظام و انقلاب یادآور شده‌اند که در این معارضه توطئه دشمنان پیچیده‌تر شده است و آنها وارد یک جنگ روانی و نرم شده‌اند. معظم له همواره تصریح کرده‌اند که مهمترین خطی که دشمنان در جنگ نرم علیه ملت ایران دنبال می‌کنند و همه ابزارهای خود را نیز در این راه به کار گرفته‌اند، ایجاد تفرقه و ناامیدی در میان ملت است.

حال اگر قلمی یا قدمی به هر بهانه‌ای هر روز به انحای مختلف بر آتش اختلاف  و چند دستگی در میان دلسوزان نظام و کشور دمید و مردم را از بهبود وضعیت کشور ناامید کرد و آب به آسیاب دشمنان قسم خورده انقلاب ریخت و بر اینکار هم اصرار و ابرام داشت و بر آنها بالید، آیا نباید او را ضدانقلاب نامید؟

مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با مدیران صدا و سیما بار دیگر به تبیین اهداف دشمنان در جنگ نرم پرداخته و یکی از این اهداف را ناکارآمد جلوه دادن انقلاب بر شمردند و فرمودند: آنها می‌خواهند در این جنگ نرم به جوان امروزی القا ‌کنند که وضع کنونی کشور مایه شرمندگی است و رسیدن به پیشرفت در آینده نیز غیرممکن است.

همه کسانی که کمترین اطلاعی از مسائل ایران دارند، می‌دانند که اکنون مردم به ویژه جوانان به این دولت برای فائق آمدن به مشکلات اقتصادی و ایجاد آرامش در کشور امید بسته‌اند و این دولت را تافته جدا از نظام نمی‌دانند. در کارزاری که مقام معظم رهبری به خوبی تبیین فرمودند که دشمن در پی ناکارآمد جلوه دادن نظام و انقلاب است، رسانه‌ها و جریاناتی که می‌خواهند به هر شکل ممکن دولت را زمین گیر کرده و با سیاه‌نمایی ناموفق جلوه دهند و مردم را نه تنها از آن مأیوس کرده بلکه به مقابله بکشانند، ایفاگر چه نقشی هستند؟ علیه دشمن؟  یا همراه دشمن؟

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٨-١٣٩۴, ١٣:٠٢

   

پر مبحث ترین ها