سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر ارشاد: اگر می توانستیم، در بحث عدم اجرای کنسرت در مشهد تغییری ایجاد می کردیم

در مصاحبه ها اعلام کردم که حتما در تمام شهرهای استان خراسان و سایر نقاط کشور، برنامه ها طبق روال معمول کنسرت های موسیقی اجرا خواهد شد.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اکنون دیگر یک سلیقه فرهنگی در کشور حاکم نیست و دیدگاه های مختلف در چارچوب ضوابط اعلام وجود و فعالیت می کند.

به گزارش «انتخاب»، علی جنتی عصر شنبه در همایش تبیین دستاوردهای فرهنگی دولت تدبیر و امید که در کتابخانه ملی برگزار شد اظهار داشت: یکی از شعارهای اساسی دولت یازدهم اعتدال بوده است و طبیعتا دستگاه های فرهنگی ازجمله وزارت ارشاد باید برای تبین این موضوع تلاش می کرد.

گزیده سخنان جنتی در زیر می آید:

کار جدیدی صورت نگرفته؛ حدود ۱۱ سال است که در مشهد اجازه نداده اند هیچ کنسرتی اجرا شود و این چیزی نبوده که تا چند روز قبل اجرا می شده و حالا می گوییم ما پذیرفته ایم که اجرا نکنند.

اگر می توانستیم تغییری ایجاد می کردیم بنابراین ما گفتیم به احترام مرقد مطهر حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) در مشهد، فعلا با توجه به شرایطی که وجود دارد برنامه ای اجرا نخواهیم کرد.

در مصاحبه ها اعلام کردم که حتما در تمام شهرهای استان خراسان و سایر نقاط کشور، برنامه ها طبق روال معمول کنسرت های موسیقی اجرا خواهد شد.

وظیفه ما این است که بر محتوا نظارت داشته باشیم و این کار را هم می کنیم چون جزو وظایف ذاتی ماست، حال اگر برخی از مشکلات گاهی با مسئولان قضایی به وجود می آید باید در سایه همکاری، همفکری و همدلی حل و فصل شود تا مشکلی پیش نیاید

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠۶-١٣٩۵, ٠٠:٣۵

   

پر مبحث ترین ها