سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تمدید مهلت ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکترای سال 95 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 شنبه دوم بهمن تمدید شد.


سید مجتبی علوی فاضل در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد که در محل های پذیرش قبلی ثبت نام نکرده اند یا داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دوره دکترای تخصصی که در مراحل قبلی در اعلام نتیجه نهایی پذیرفته نشده یا در صورت پذیرش در واحد دانشگاهی نام نویسی نکرده اند می توانند با مراجعه به سامانه azmoon.org در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام کنند.
وی گفت: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت در هفته اول بهمن از طریق سامانه azmoon.com دانشگاه آزاد اسلامی اعلام خواهد شد.
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در این مرحله داوطلبان کمتر از 25 درصد رشته محل های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را انتخاب کرده اند ضمن اینکه هر داوطلب20 رشته محل را در مقطع کارشناسی ارشد در مجموعه امتحانی و در دکترای تخصصی در رشته گرایشی که دعوت به مصاحبه شده است می تواند انتخاب کند.
علوی فاضل گفت: بر اساس آمار مجموع ثبت نام سال 95 دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به پارسال 27 درصد کاهش یافته است که البته در تکمیل ظرفیت به نظر نمی رسد چیزی بیش از 5 یا 6 درصد این ظرفیت خالی جبران شود.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١٠-١٣٩۵, ٢٣:٣٢

   

پر مبحث ترین ها