سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اصغر فرهادی فیلم جدیداسپانیایی‌اش را در ماه سپتامبر جلوی دوربین می‌برد‌

«اصغر فرهادی»، کارگردان ایرانی و برنده اسکار، در مصاحبه با نشریه سینمایی اسکرین دیلی گفت که فیلم جدید اسپانیایی‌اش را با بازیگران مطرحی چون 'پنلوپه کروز و خاویر باردم ' ، را در ماه سپتامبر آینده جلوی دوربین می برد.

تارنمای نشریه سینمایی استرین دیلی در گزارشی که روز سه شنبه منتشر شد، نوشت: فرهادی که تاکنون دو بار برای فیلم‌های 'فروشنده ' و «جدایی نادر از سیمین» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شده است، تأیید کرد که فیلم بعدی‌اش از ماه سپتامبر با نقش‌آفرینی چهره‌های مطرحی چون «پنلوپه کروز» و «خاویر باردم» در اسپانیا کلید خواهد زد.
به نوشته نشریه سینمایی 'اسکرین دیلی '، این فیلم جدید فرهادی انتظار می‌رود تا سال آینده 2018 میلادی آماده نمایش شود.
این نشریه افزود: فرهادی با فاش کردن جزییات بیشتری از این فیلم جدیدش گفت که «کروز» و «باردم» که در عالم واقع زن و شوهر هستند، الزاماً در این فیلم زن و شوهر نخواهند بود.
اسکرین دیلی اضافه کرد: فرهادی گفت: موضوع فیلم جدیدم نیز خانواده و روابط خانوادگی است. ولی جنبه‌های جدیدی در آن مطرح می‌شود. بله آنها الزاماً در این فیلم به‌صورت یک زوج نخواهند بود.
اسکرین دیلی نوشت: اصغر فرهادی که به زبان اسپانیایی سخن نمی‌گوید، فیلم‌نامه این فیلم را به زبان فارسی نوشته و سپس آن را به اسپانیایی ترجمه کرده است.
'وی در اظهاراتی در این ‌باره که از سوی یک مترجم ترجمه می شد،گفت: 'من به اسپانیایی حرف نمی‌زنم ولی از حالا تا زمان شروع فیلم‌برداری وقت دارم که حداقل با موسیقی فیلم بیشتر آشنا شوم و بهترین کارم را صورت دهم. '
این نشریه افزود: فرهادی» که پیش ‌از این فیلم «گذشته» را به زبان فرانسوی ساخته است، تأکید کرد: احساس نمی‌کنم که تغییر زبان صدای تو را تغییر دهد، صدای من، همدلی من با همه شخصیت‌هاست و درواقع( صدای من) همان احساس همدردی که یک احساس عمومی است، شمرده می شود.'
به نوشته این نشریه، انتظار می رود که این فیلم جدید فرهادی نیز توسط 'پدرو' و 'آگوستین آلمودووار' تولید و توسط شرکت 'مومنتو فیلم' فروخته شود.
جایزه بهترین فیلم خارجی در هشتاد و نهمین مراسم آکادمی علوم و هنرهای سینما (اسکار) که نهم اسفند ماه جاری در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار شد، به فیلم فروشنده نماینده سینمای ایران و به کارگردانی اصغر فرهادی تعلق گرفت.

ایرنا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٩۵, ١۴:۵٩

   

پر مبحث ترین ها