سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسئول واحد نرم افزاری دفتر آیت الله مکارم شیرازی خبر داد:

73 کتاب آیت‌الله مکارم شیرازی در تلفن‌ همراه

بروز شده : ۶-١١-١٣٨٩, ٢٠:۵١    نسخه چاپی    
به زودی تمام کتب آیت الله مکارم شیرازی، به همین صورت برای استفاده در تلفن‌های همراه آماده خواهد شد، اما در حال حاضر 73 مورد از آثار این مرجع تقلید آماده شده است که برای دسترسی علاقه مندان عرضه خواهد شد.
مسئول واحد نرم افزاری دفتر آیت الله مکارم شیرازی، از تبدیل 73 کتاب این مرجع تقلید، به نرم افزارهای قابل استفاده در تلفن‌های همراه خبر داد.

به گزارش مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام مهدی دربانی در مورد آخرین محصولات نرم افزاری مربوط به آیت الله مکارم شیرازی، اظهار داشت: 73 جلد از کتب این مرجع تقلید شیعیان را به فرمت java تبدیل کرده‌ایم تا افراد علاقه‌مند و مقلدان ایشان بتوانند برای استفاده در تلفن‌های همراه خود از آن‌ها استفاده کنند.

وی افزود: کتاب‌هایی چون اخلاق در نهج البلاغه؛ مشکلات جنسی جوانان؛ شیوه همسرداری در خانواده نمونه؛ احکام رساله‌های مختلف و متفاوت که شامل احکام خانواده، احکام پزشکی، احکام پسران، احکام دختران و...؛ پنجاه درس اصول عقاید، شیعه پاسخ می‌گوید؛ معاد و جهاد پس از مرگ؛ ارتباط با ارواح؛ 150درس زندگی؛ 50درس خدا‌شناسی و.... در آینده‌ای بسیار نزدیک برای استفاده در تلفن‌های همراه عرضه خواهد شد.

مسئول واحد نرم افزاری دفتر آیت الله مکارم شیرازی، ادامه داد: این نرم افزار‌ها به زودی روی سایت دفتر به نشانی www.makaremshirazi.ir می‌گیرد قرار خواهد گرفت و دانلود آن‌ها نیز به صورت رایگان خواهد بود به همین دلیل و طبق فتوای این مرجع تقلید، انتفاع مالی از آن‌ها جایز نیست.

وی اضافه کرد: از قابلیت‌های این نرم افزار، تغییر اندازه فونت است که با اکثر گوشی‌های تلفن همراه هماهنگی دارد.

حجت الاسلام دربانی خاطرنشان ساخت: به زودی تمام کتب آیت الله مکارم شیرازی، به همین صورت برای استفاده در تلفن‌های همراه آماده خواهد شد، اما در حال حاضر 73 مورد از آثار این مرجع تقلید آماده شده است که برای دسترسی علاقه مندان عرضه خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١١-١٣٨٩, ٢٠:۵١

   

پر مبحث ترین ها