سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با حضور رئیس جمهور؛

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افتتاح شد

درهای مصلی بزرگ امام خمینی تهران از صبح چهارشنبه 13 اردیبهشت به روی بازدیدکنندگان گشوده می شود و تا 23 اردیبهشت پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.
افتتاحیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عصر سه شنبه 12 اردیبهشت با حضور رئیس‌جمهور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش مهر مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت 18 و 30 دقیقه عصر سه شنبه در نیم طبقه دوم شبستان مصلی بزرگ امام خمینی(ره) بر گزار شد.

در این مراسم محمود احمدی نژاد رئیس جمهور در سخنانی کتاب را ظرف بیان و ثبت و انتقال علم، عشق و عدالت میان انسانها توصیف کرد.

رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد نمایشگاه کتاب به یک جشنواره فرهنگی بین‌المللی تبدیل شود.

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در سخنانی از دستور اخیر رئیس‌جمهور برای معافیت مالیاتی کتابفروشان قدردانی کرد.

وی همچنین از نهایی شدن گزینه ساخت محل دائمی نمایشگاه کتاب تهران در مجتمع بین‌المللی امام خمینی(ره) خبر داد و ابراز امیدواری کرد به زودی مراسم کلنگ زنی این پروژه با حضور رئیس جمهور برگزار شود.

همچنین در این مراسم بهمن دری معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از حضور 4 هزار ناشر داخلی و خارجی در این نمایشگاه خبر داد.

بر اساس این گزارش هم اکنون بسیاری از غرفه های بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آماده بازدید علاقه‌مندان به کتاب است هر چندعملیات آماده سازی غرفه‌ها در بعضی از سالن ها از جمله بخش بین الملل همچنان ادامه دارد.

درهای مصلی بزرگ امام خمینی تهران از صبح فردا چهارشنبه 13 اردیبهشت به روی بازدیدکنندگان گشوده می شود و تا 23 اردیبهشت پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٢-١٣٩١, ٢١:۵٩

   

پر مبحث ترین ها