سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور انتشارات مسجد جمکران با 420 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران

از بین 420 عنوان کتاب که امسال به نمایشگاه کتاب ارسال شده است، 30 عنوان آن متفرقه بوده و از انتشارات دیگر به جز مسجد مقدس جمکان بوده است.
مسئول انتشارات مسجد مقدس جمکران گفت: 420 عنوان کتاب از سوی انتشارات مسجد مقدس جمکران به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ارسال شده که هشت عنوان آن جدید است.

حجت الاسلام علی اکبر فاضلی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: 420 عنوان کتاب از سوی انتشارات مسجد مقدس جمکران به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ارسال شد که هشت عنوان آن جدید و 30 عنوان آن متفرقه بوده است.

وی بیان داشت: دیوان اشعار آیت الله علی صافی، "رمز و راز پنهانی" نوشته علی عطایی و "غیبت نعمانی" کتاب های جدید ارسال شده به نمایشگاه کتاب تهران هستند.

مسئول انتشارات مسجد مقدس جمکران بیان داشت: "چشمه سار حکمت" با محوریت مسائل تربیتی و اخلاقی، "منتخب الاثر" نوشته آیت الله صافی و "اسوه های بصیرت" نیز در رابطه با مقداد و اباذر از یاران پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام علی (ع) بوده که از دیگر کتاب های جدید ارسال شده است.

وی کتاب شعر "ام ابیها" سروده غلامرضا سازگار را از دیگر کتاب جدید ارسال شده عنوان کرد و ابراز داشت: در سال گذشته 500 عنوان کتاب به نمایشگاه کتاب تهران ارسال کردیم که با استقبال خوبی هم روبه رو شد.

حجت الاسلام فاضلی افزود: از بین 420 عنوان کتاب که امسال به نمایشگاه کتاب ارسال شده است، 30 عنوان آن متفرقه بوده و از انتشارات دیگر به جز مسجد مقدس جمکان بوده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٢-١٣٩٢, ٠۴:۴٩

   

پر مبحث ترین ها