سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نمایشگاه مطبوعات امسال برگزار نمی‌شود

فکر نمی ‌کنم برگزار شود البته نمایشگاه می‌خواهیم داشته باشیم ولی به هر حال باید فرصت مناسبتی پیدا کنیم. با توجه به این که بالاخره دولت عوض شده و دولت نوپایی است و در سه چهار ماهی که گذشته عموما به بررسی ساختارهای وزارت خانه پرداخته استفاده در نیروهای متخصصی که به هر حال همگام و همراه با سیاست‌های دولت تدبیر و امید هستند طبیعتا برخی از این نمایشگاه‌ها برگزاری آن به تاخیر افتاده و خیلی مشکلی ایجاد نمی‌کند
نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها امسال برگزار نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دقایقی پیش در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر دلایل تعویق برگزاری نمایشگاه مطبوعات و زمزمه‌های عدم برگزاری این نمایشگاه در سال جاری اظهار داشت: فکر نمی‌کنم تا پایان سال برگزار شود.

وی افزود: فکر نمی ‌کنم برگزار شود البته نمایشگاه می‌خواهیم داشته باشیم ولی به هر حال باید فرصت مناسبتی پیدا کنیم. با توجه به این که بالاخره دولت عوض شده و دولت نوپایی است و در سه چهار ماهی که گذشته عموما به بررسی ساختارهای وزارت خانه پرداخته استفاده در نیروهای متخصصی که به هر حال همگام و همراه با سیاست‌های دولت تدبیر و امید هستند طبیعتا برخی از این نمایشگاه‌ها برگزاری آن به تاخیر افتاده و خیلی مشکلی ایجاد نمی‌کند مهم این است که کار را عمیق و غنی برگزار کنیم به جای این که کار سطحی برگزار کنیم. البته ریز کار را باید از معاونت مطبوعاتی بپرسید. به هرحال تلاش این است که در اولین فرصت ممکن برگزار شود ولی ممکن است تا پایان سال 92 برگزار نشود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٠-١٣٩٢, ٠۵:۴١

   

پر مبحث ترین ها