سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ایران از فهرست سیاه خارج شد

بروز شده : ٩-١١-١٣٩٢, ٠٩:۵۶    نسخه چاپی    
جامعه‌ی تورگردانان با کمک سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، 150 مترمربع زمین در نمایشگاه ITB برلین اجاره کرد و اسفندماه امسال 15 تورگردان ایرانی در این بورس گردشگری شرکت می‌کنند.
رییس جامعه‌ی تورگردانان ایران گفت: مسوولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری قول دادند، بدهی‌های ایران را به نمایشگاه گردشگری آلمان و انگلیس پرداخت کنند.
ابراهیم پورفرج در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد: جامعه‌ی تورگردانان با کمک سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، 150 مترمربع زمین در نمایشگاه ITB برلین اجاره کرد و اسفندماه امسال 15 تورگردان ایرانی در این بورس گردشگری شرکت می‌کنند.
او با یادآوری این موضوع که ایران به‌خاطر بدهی‌هایی که به نمایشگاه گردشگری برلین (آلمان) داشت در فهرست سیاه بود، ادامه داد: در آن شرایطی، وقتی ما برای اجاره‌ی زمین درخواست دادیم، آن‌ها نپذیرفتند؛ ولی پس از مذاکرات متعددی که با مسوولان نمایشگاه آلمان داشتیم و با استفاده از اعتبار جامعه‌ی تورگردانان توانستیم آن‌ها را برای حضور در نمایشگاه امسال متقاعد و 150 مترمربع زمین در فضای نمایشگاه اجاره کنیم، البته آن‌ها راضی نشدند فضایی بیشتر از این به ایران اختصاص دهند.

وی افزود: موضوع مهم، حضور داشتن ایران در بورس بزرگ گردشگری آلمان بود که اتفاق افتاد. فعلا ایران از آن فهرست سیاه خارج شده است و مسوولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نیز قول داده‌اند مشکلات مربوط به بدهی نمایشگاه‌های بین‌المللی را حل کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١١-١٣٩٢, ٠٩:۵۶

   

پر مبحث ترین ها