سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خط ویژه با سرگروهی اریکه به اکران نوروز رسید

فیلم سینمایی «خط ویژه»که سومین ساخته کیایی بعد از فیلم‌های «بعدازظهر سگی‌سگی» و «ضدگلوله» به شمار می‌آید یک تریلر اجتماعی و شهری است که به مسائل جوانان و جامعه امروز می‌پردازد.
تهیه‌کننده «خط ویژه» از اکران این فیلم سینمایی با سرگروهی اریکه در ایام نوروز در سینماهای تهران خبر داد.

منصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده «خط ویژه» در گفت‌وگو با تسنیم، از اکران این فیلم در نوروز امسال خبر داد و گفت: قرارداد «خط ویژه» در گروه سینمایی اریکه با پخش هدایت فیلم بسته شده است.
وی با بیان اینکه پخش این فیلم با حوزه هنری محقق نشد، افزود: سعی ما بر اکران این فیلم با سرگروهی حوزه هنری در ایام نوروز بوده که به دلیل نمایش فیلم دیگری از حوزه هنری این مهم محقق نشد.برای نمایش این فیلم که مورد رضایت تماشاگران مردمی هم قرار گرفته است با سینماهای استانی هم مذاکراتی انجام شده تا پخش استانها را نیز داشته باشیم.با استقبال از این فیلم در جشنواره امسال و سینماهای مردمی امیدواریم که فروش میلیاردی بیسیار خوبی را از این فیلم داشته باشیم.
وی یادآور شد: از حمایت‌های صداو سیما در تبلیغات و پخش تیزرهای فیلم تشکر می‌کنم و امیدوارم که دولت تدبیر و امید حمایت جدی در پخش و تبلیغات فیلم‌های سینمایی داشته باشد.در حال حاضر فیلم «خط ویژه» در حال مونتاژ صدا قرار دارد تا کیفیت صدای آن اصلاح شود و برای اکران در سینماهای کشور مشکلی نداشته باشد.
فیلم سینمایی «خط ویژه»که سومین ساخته کیایی بعد از فیلم‌های «بعدازظهر سگی‌سگی» و «ضدگلوله» به شمار می‌آید یک تریلر اجتماعی و شهری است که به مسائل جوانان و جامعه امروز می‌پردازد. داستان فیلم روایت مقطعی از زندگی چند جوان است که پول هنگفتی به دست می‌آورند و ...
مصطفی زمانی ، هانیه توسلی ، هومن سیدی ، میلاد کیمرام، محسن کیایی، پریناز ایزدیار ، میترا حجار و سام قریبیان از جمله بازیگران این اثر سینمایی محسوب می شوند. مصطفی کیایی در سی‌امین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بهترین فیلمنامه برای نگارش فیلم سینمایی «ضد گلوله» شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١١-١٣٩٢, ١۵:٠۵

   

پر مبحث ترین ها