سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نمایندگان مجلس: از طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش بی اطلاعیم

بروز شده : ٧-١٢-١٣٩٢, ١٨:٣۴    نسخه چاپی    
قاسم جعفری افزود: مساله استیضاح وزیر تا به صورت رسمی اعلام نشود در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نیز مطرح نخواهد شد از این رو به دلیل مطرح نشدن ، مطلقا اطلاعی ندارم.
دو عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش که روز گذشته توسط برخی رسانه ها مطرح شده، اظهار بی اطلاعی کردند .

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان ، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش ایرنا اظهار کرد : نسبت به طرح موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش بی اطلاعم و از رسانه ها در این رابطه مسایلی را شنیده ام.

قاسم جعفری افزود: مساله استیضاح وزیر تا به صورت رسمی اعلام نشود در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نیز مطرح نخواهد شد از این رو به دلیل مطرح نشدن، مطلقا اطلاعی ندارم.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: تا این لحظه هیچ گونه بحثی در خصوص استیضاح وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح نشده است.

قاسم احمدی لاشکی یادآورشد: احتمالا مواردی در ارتباط با این مساله مطرح شده که صرفا در حد شایعه بوده و تاکنون چیزی در زمینه استیضاح وزیر ارایه نشده است.
روز گذشته خبری به نقل از برخی نمایندگان مجلس منتشر شد که طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش به دلیل آنچه که سوء مدیریت وی اعلام شده، با 79 امضا جمع آوری شده است .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٢-١٣٩٢, ١٨:٣۴

   

پر مبحث ترین ها