سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تابلوی 20میلیـون تومانـی لعیـا زنگنه/تصویـر

یک تابلوی نقاشی از لعیا زنگنه، هنرمند سینما و تلویزیون وجود دارد که به گفته ماهیار چرمچی نمایشگاه‌گردان «پازل»، این اثر از سوی زنگنه ٢٠ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
در نمایشگاه پازل که در گالری پنجره و از روز جمعه ٩ اسفند برپا خواهد شد یک تابلوی نقاشی از لعیا زنگنه، هنرمند سینما و تلویزیون وجود دارد که به گفته ماهیار چرمچی نمایشگاه‌گردان «پازل»، این اثر از سوی زنگنه ٢٠ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
چرمچی بیان کرد: من احساس خانم زنگنه را در این تابلو دوست داشتم همان طور که احساس دیگر نقاشان این نمایشگاه را در آثارشان دوست داشتم.
تابلوی 20میلیـون تومانـی لعیـا زنگنه/تصویـر


وی که در نشستی خبری سخن می‌گفت، بیان کرد: در این نمایشگاه ٢٩ تابلو نقاشی از ٢٩ هنرمند به نمایش گذاشته شده است که آثار این نمایشگاه از ٦٠٠ تا ٢٥ میلیون تومان قیمت گذاری شده اند که گران ترین اثر این نمایشگاه اثری از یعقوب عمامه پیچ است.
چرمچی توضیح داد: هدف از برپایی این نمایشگاه فراهم کردن فرصتی برای حضور عامه مردم در فضای گالری‌ها است. متاسفانه از گالری‌ها تنها تعداد محدودی بازدید می کنند که این گروه را گالری‌گرد می نامند و ما قصد داریم گروه های گالری‌گرد را افزایش دهیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٢-١٣٩٢, ١٢:٠٠

   

پر مبحث ترین ها