سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون وزیر علوم: علیرغم تکذیب صورت گرفته، فرجی دانا با آیت الله مکارم دیدار داشته است

ضیا هاشمی معاون وزیر علوم به پیام نو گفته: وزیر علوم با آیات عظام جوادی آملی، وحید خراسانی، صافی گلپایگانی، شهرستانی، هاشمی شاهرودی، موسوی اردبیلی و علوی گرگانی دیدار می کند و همچنین وزیر علوم دیداری با آیت الله صادق آملی لاریجانی داشتند که با توجه به سابقه دیرینه دوستی ایشان با آقای فرجی دانا در فضایی خصوصی برگزار شد.
روزنامه ایران نوشت: در حالی برخی رسانه های منتقد دولت از مخالفت علما برای دیدار با وزیر علوم خبر داده اند که به گفته معاون فرجی دانا، به دلیل یک روزه بودن سفر وزیر علوم به قم، اساسا دیدار با برخی از علما در دستور کار نبوده. ضیا هاشمی معاون وزیر علوم به پیام نو گفته: وزیر علوم با آیات عظام جوادی آملی، وحید خراسانی، صافی گلپایگانی، شهرستانی، هاشمی شاهرودی، موسوی اردبیلی و علوی گرگانی دیدار می کند و همچنین وزیر علوم دیداری با آیت الله صادق آملی لاریجانی داشتند که با توجه به سابقه دیرینه دوستی ایشان با آقای فرجی دانا در فضایی خصوصی برگزار شد.

اگرچه آیت الله مکارم شیرازی در درس خارج از فقه روز گذشته خود گفته بود که دیداری با وزیر علوم نداشته و به انتصاب های وی اعتراض دارد اما ضیا هاشمی گفته که در سفر فرجی دانا به قم، با هماهنگی پسر آیت الله مکارم شیرازی وزیر علوم دیداری با این مرجع تقلید در حاشیه مراسم ترحیم مرحوم آیت الله کرمانی داشته و طرفین گفت و گوی کوتاهی با هم داشتند. او از سابقه رفاقت آقای وزیر با فرزند آیت الله مکارم از دوران کودکی تا کنون سخن گفته و اضافه کرده که خانواده فرجی دانا برای بزرگان قم شناخته شده هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٢-١٣٩٢, ١٠:١۶

   

پر مبحث ترین ها