سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیش از 10 میلیون دانش آموز در فضای مجازی حضور دارند

وی با اشاره به وجود 12 میلیون دانش آموز و یک میلیون فرهنگی در کشور افزود: به جرات می توان گفت که بیش از50 درصد از 20 میلیون مخاطب فضای مجازی، دانش آموزان هستند.
دبیر ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش گفت: بیش از 10 میلیون دانش آموز در فضای مجازی حضور دارند.

به گزارش مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام والمسلمین ˈمجتبی ملکیˈ در دیدار با آیت اللهˈحسین نوری همدانیˈ از مراجع تقلید در قم با اشاره به وجود 12 میلیون دانش آموز و یک میلیون فرهنگی در کشور افزود: به جرات می توان گفت که بیش از50 درصد از 20 میلیون مخاطب فضای مجازی، دانش آموزان هستند.

وی در ادامه با اشاره به این که ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، سال 85 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون فعالیت های چشمگیری انجام داده است، گفت: برنامه های این ستاد در چهار محور آموزش منابع انسانی، پژوهش، برنامه ریزی و تبلیغ و تربیت پیگیری می شود.

ملکی، تبلیغ و تربیت را در اولویت فعالیت های ستاد همکاریها معرفی کرد و گفت: در تمام محورها فضای فراوانی برای انجام کارهای فرهنگی وجود دارد، ولی در محورهای پژوهش و منابع انسانی، مقدمات و زیرساخت های لازم موجود نیست و در زمینه علوم انسانی نیاز مبرمی به ورود حوزویان احساس می شود.

دبیر ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، به برگزاری همایش سالانه علمی با موضوع ˈتربیت اسلامی و فضای مجازی؛ چالش ها و راهکارهاˈ اشاره کرد و افزود: این همایش روزهای 17 و 18 اردیبهشت، در قم برگزار خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠١-١٣٩٣, ٠٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها