سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در سالن اجلاس سران؛

ترانه تیم‌ملی در جام‌جهانی 21 اردیبهشت رونمایی می‌شود

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩٣, ١۶:٠٨    نسخه چاپی    
ما از همه استانداردهای موجود موسیقی در این حوزه استفاده کردیم تا تاثیر خوبی در ذهن مخاطبان ابرانی در داخل و خارج از کشور داشته باشد. ما قصد داریم با برگزاری این مراسم، تیم ملی را با موسیقی و ترانه ای بسیار جذاب و ساده بدرقه کرده و با زمزمه این موسیقی در استادیوم های ورزشی داخل و خارج از کشور، زمینه‌های تقویت روحیه ملی و همبستگی ملی را در بین تمامی ایرانیان در اقصی نقاط ایران و جهان فراهم کنیم.
مدیر کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال از رونمایی رسمی ترانه تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی برزیل با صدای احسان خواجه امیری در تاریخ 21 اردیبهشت در سالن اجلاس سران خبر داد.

محمدرضا ملامحمد درباره جدیدترین خبرها از ساخت و رونمایی ترانه تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی 2014 به مهر گفت: در مراسمی که به نوعی مراسم بدرقه رسمی تیم ملی فوتبال خواهد بود در روز 21 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتبال، تعدادی از پیشکسوتان و هنرمندان و مسوولان در سالن اجلاس سران جنبش عدم تعهد گرد هم می‌آییم.

وی ادامه داد: در این مراسم علاوه‌بر رونمایی از ترانه تیم ملی در جام جهانی با صدای احسان خواجه امیری، پخش کلیپی از این ترانه به کارگردانی یکی از هنرمندان شاخص سینمای ایران و اجرای چند برنامه فرهنگی، از فرش بافته شده با مضمون جام‌جهانی نیز به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.
مدیر کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال گفت: در این مراسم قرار است برنامه های فرهنگی فدراسیون فوتبال در جام جهانی برزیل نیز برای مردم اعلام شود.

ملامحمد با اشاره به اهداف تولید ترانه رسمی تیم ملی فوتبال در جام جهانی برزیل بیان کرد: ترانه تیم ملی ایران در جام جهانی کاری با ویژگی‌های بسیار جذاب و ساده است که مقبولیت عامه و همه‌گیر دارد. ما در تلاشیم با ساخت این ترانه و در نهایت کلیپ تصویری آن در جهت معرفی فرهنگ کشورمان به جهان گام‌های موثری برداریم.

وی در پایان تصریح کرد: ما از همه استانداردهای موجود موسیقی در این حوزه استفاده کردیم تا تاثیر خوبی در ذهن مخاطبان ابرانی در داخل و خارج از کشور داشته باشد. ما قصد داریم با برگزاری این مراسم، تیم ملی را با موسیقی و ترانه ای بسیار جذاب و ساده بدرقه کرده و با زمزمه این موسیقی در استادیوم های ورزشی داخل و خارج از کشور، زمینه‌های تقویت روحیه ملی و همبستگی ملی را در بین تمامی ایرانیان در اقصی نقاط ایران و جهان فراهم کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩٣, ١۶:٠٨

   

پر مبحث ترین ها