سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رحماندوست مطرح کرد:

بررسی لزوم رعایت حجاب در دستگاه‌های دولتی با حضور مسئولان

بررسی رعایت نوع پوشش اسلامی همسو با آنچه که در قانون آمده، در دستگاه‌های دولتی از جمله بیمارستان‌ها، هواپیمایی‌ها و ... چه از جانب متصدیان امور و چه از سوی مراجعه‌کنندگان در دستور کار جلسه هفته آینده کمیته عفاف و حجاب مجلس قرار دارد.
رئیس کمیته عفاف و حجاب کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی موضوع حجاب در جلسه هفته آینده کمیته متبوعش با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.

مجتبی رحماندوست در گفت وگو با خانه ملت، از بررسی موضوع رعایت حجاب در جلسه هفته آینده کمیته عفاف و حجاب کمیسیون اجتماعی مجلس با حضور مسئولان مربوطه خبر داد وگفت:‌ در جلسه شنبه (13 اردیبهشت‌ماه) این کمیته بررسی موضوع حجاب با حضور مسئولانی از آموزش و پرورش و برخی اعضای اصناف صورت خواهد گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بررسی رعایت نوع پوشش اسلامی همسو با آنچه که در قانون آمده، در دستگاه‌های دولتی از جمله بیمارستان‌ها، هواپیمایی‌ها و ... چه از جانب متصدیان امور و چه از سوی مراجعه‌کنندگان در دستور کار جلسه هفته آینده کمیته عفاف و حجاب مجلس قرار دارد.

رحماندوست با بیان اینکه در جلسات کمیته عفاف و حجاب کمیسیون اجتماعی مجلس لزوم رعایت حجاب مطرح می‌شود، افزود: در جلسه هفته آینده این کمیته بررسی طرح عفاف و حجاب برای متصدیان دستگاه‌های دولتی و مراجعه‌کنندگان آن در دستور کار قرار دارد.

اعلام آمادگی وزارت ارشاد برای ساماندهی لباس ادارات

این عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس نهم، ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی باید بر اساس قوانین موجود نسبت به رعایت ضوابط اسلامی از سوی کارکنان و توجه به رعایت ضوابط از سوی مراجعان جدیت داشته باشند.

گفتنی است؛ در جلسه اخیر کمیته عفاف و حجاب کمیسیون اجتماعی مجلس که با حضور مسئولانی از وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان سازمان تبلیغات اسلامی، بنیاد عفاف و حجاب و سازمان بهزیستی کشور تشکیل شد، از مسئولان خواسته شد به وظایف خود در زمینه رعایت حجاب در دستگاه‌های زیرمجموعه خود عمل کنند، همچنین وزارت ارشاد آمادگی خود را در اجرای قانون ساماندهی لباس ادارات اعلام کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٢-١٣٩٣, ٢٣:١٨

   

پر مبحث ترین ها