سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نظر وزیر ارتباطات درباره فیلترینگ واتس‌آپ

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سئوال که نظر دولت درباره فیلتر کردن واتس‌آپ چیست، گفت: دولت مخالف فیلترینگ واتس‌آپ است.


مهر: محمود واعظی که برای دیدار با مراجع تقلید و علمای قم و همچنین شرکت و سخنرانی در همایش تبلیغ نوین به قم سفر کرده است قبل از ظهر پنجشنبه با حضور در دفتر آیت الله العظمی وحید خراسانی با این مرجع تقلید دیدار و گفتگو کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ابتدای این دیدار با بیان اینکه در شروع کار دولت یازدهم مردم مشکلات زیادی را داشتند، اظهار داشت: با تلاشی که در سال گذشته دولت داشت بخش کوچکی از این مشکلات رفع شد و سعی داریم امسال هم قدم‌هایی در جهت رفع مشکلات مردم برداریم.

وی یکی دیگر از کارهای مهم دولت تدبیر و امید را تغییر چهره نظام و مردم کشورمان در دنیا عنوان کرد و افزود: به دلیل اتفاقاتی که در گذشته رخ داده بود در سیاست خارجی در وضعیت مطلوبی به سر نمی‌بردیم و این دولت قدم‌های مثبتی را در جهت بهبود این وضعیت برداشت.

واعظی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: اگر در گذشته معارف دینی با کتاب و نوشته گسترش می‌یافت اما امروز با وسایل نوین ارتباطی به راحتی می‌توان با اقصی نقاط دنیا ارتباط برقرار کرد اما متاسفانه به این موضوع در گذشته خیلی توجه نشده است و امروز درخواست‌ها در این زمینه 10 برابر شده است که از ظرفیت ما خارج است اما سعی در توجه ویژه به این بحث داریم و می‌خواهیم در این موضوع قم را در اولویت قرار دهیم.

وی در پایان با بیان اینکه این دولت متعلق به روحانیت است، تصریح کرد: یکی از کارهای اساسی این دولت حفظ همبستگی بین همه مردم و مردم با مسئولان و مراجع تقلید و علما است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه این دیدار در پاسخ سئوالی مبنی بر اینکه نظر دولت درباره فیلتر کردن واتس‌آپ چیست، گفت: دولت مخالف فیلترینگ واتس‌آپ است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها