سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی عسگری مدیرعامل خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز شد

سید مهدی خاموشی طی حکمی، علی عسگری را که تا پیش از این عضو هیات مدیره خبرگزاری مهر بود، به عنوان مدیرعامل مرکز رسانه ای مهر شامل خبرگزاری مهر، روزنامه تهران تایمز و مرکز افکارسنجی مهر، منصوب کرد.
علی عسگری با حکم حجت الاسلام سیدمهدی خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان مدیرعامل مرکز رسانه ای مهر منصوب شد.

به گزارش مهر از سازمان تبلیغات اسلامی، پیش از این علی مقدسی مدیر عامل خبرگزاری مهر بوده است.

سید مهدی خاموشی طی حکمی، علی عسگری را که تا پیش از این عضو هیات مدیره خبرگزاری مهر بود، به عنوان مدیرعامل مرکز رسانه ای مهر شامل خبرگزاری مهر، روزنامه تهران تایمز و مرکز افکارسنجی مهر، منصوب کرد.

در حکم انتصاب عسگری تصریح شده است: جناب آقای علی عسگری، با عنایت به سوابق اجرایی و علمی و شایستگی های آنجناب و براساس ماده 14 اساسنامه موسسه خبرگزاری مهر، به سمت مدیرعامل گروه رسانه ای مهر منصوب می شوید. برنامه ریزی، نظارت، ساماندهی و مدیریت خبرگزاری مهر، خبرگزاری تصویری سوره مهر، روزنامه تهران تایمز، انتشارات مهر و مرکز افکار سنجی مهر اساسی ترین وظیفه جنابعالی و هیأت مدیره است.

وی افزود:امید است در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین است با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیش از پیش در راه توسعه و تعالی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی قدم بردارید.

خاموشی در این حکم آورده است لازم می دانم از مساعی و تلاش های آقای مقدسی در طول دوران تصدی مسئولیت تشکر و قدردانی نموده و صحت و سلامت ایشان را از پیشگاه حضرت احدیت مسألت کنم.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی همچنین طی حکمی رضا مقدسی مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر را به عنوان عضو هیئت مدیره خبرگزاری و مشاور رئیس این سازمان منصوب کرد.

علی عسگری دارای مدرک دکترای پزشکی عمومی است و پیش از این در مسئولیت هایی همچون ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ریاست مرکز مطالعات ملی جوانان، معاونت فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مشاور رئیس مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، مشاور فرهنگی شهردار تهران، مدیرعاملی کانون اندیشه جوان، عضویت در شورای میراث فرهنگی کمیته ملی یونسکو، عضویت در شورای عالی انجمن اولیا و مربیان جمهوری اسلامی ایران، عضویت در شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور را بر عهده داشته است .

رضا مقدسی برای گذراندن دوره درمان بیماری از مدیرعاملی مرکز رسانه ای مهر کناره گیری کرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ١۶:۴۵

   

پر مبحث ترین ها