سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طه هاشمی: شناختی از هراتی نداشتم، او را به من معرفی کردند

وقتی به من معرفی کردند، چد جلسه با ایشان درباره اسناد صحبت کردیم و به ظاهر انسان موجهی به نظر می‌رسید ولی از افرادی که وی را به من معرفی کردند بعید بوده است چنین شخصی را نامزد مسؤولیت کرده باشند.
حجت السلام سید طه هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد، "عبدالحسین هراتی" را به عنوان سرپرست اداره کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد منصوب کرد.

حجت السلام سيد طه هاشمی نیز در گفتگو با مشرق گفت: بنده از سوابق ایشان اطلاعی نداشتم و به عنوان فردی انقلابی و با سابقه در انقلاب معرفی شده است.

هاشمی گفت: من سر سوزنی از سوابق ایشان اطلاع نداشتم و کسانی که به من معرفی کردند چنین اطلاعاتی به من ندادند؛ انقلاب و امام خمینی (ره) از خطوط قرمز ما محسوب می‌شوند و اگر سوابق این فرد برای ما مسجل شود، هیچ تسامحی نداشته و وی را عزل خواهیم کرد، ما روی ارزش‌های خود هیچ تعارفی نداریم.

وی باردیگر بر عدم شناخت ایشان از قبل تأکید کرده و گفت: وقتی به من معرفی کردند، چد جلسه با ایشان درباره اسناد صحبت کردیم و به ظاهر انسان موجهی به نظر می‌رسید ولی از افرادی که وی را به من معرفی کردند بعید بوده است چنین شخصی را نامزد مسؤولیت کرده باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد گفت: ما باکسی عقد اخوت نبسته‌ایم و اگر به نتیجه قطعی برسیم به طور قطع برخورد لازم را انجام خواهیم داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٢-١٣٩٣, ١٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها