سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زیر پوست نمایشگاه کتاب؛

تهدید مسئولان نمایشگاه کتاب از سوی سردمدار جریان انحرافی

در پی جمع آوری بنرها و اقلام تبلیغی ناشر مروج افکار انحرافی شیعه توسط مسئولان نمایشگاه کتاب، خبر رسیده سردمدار این جریان تهدید کرده در روزهای آینده برای اعتراض به مسئولان نمایشگاه در محل مصلی تهران حضور پیدا خواهد کرد.
در پی جمع‌آوری بنرها و اقلام تبلیغی ناشر مروج افکار انحرافی شیعه توسط مسئولان نمایشگاه کتاب، خبر رسیده سردمدار این جریان تهدید کرده در روزهای آینده برای اعتراض به مسئولان نمایشگاه در محل مصلای تهران حضور پیدا خواهد کرد.

به گزارش فارس، با اقدام هوشمندانه مسئولان نمایشگاه تهران، مقدار زیادی لوح فشرده حاوی تبلیغات وهابیت که قرار بود در نمایشگاه کتاب توزیع شود کشف و ضبط شد.

* دقایقی پیش مهدی هاشمی از متهمان فتنه 88 که پرونده دادگاهی نیز دارد در شبستان اصلی مصلی تهران حضور پیدا کرده است.

* اهدای گل به بانوان محجبه که در روزهای گذشته توسط مسئولان نمایشگاه کتاب انجام شده بود با کج سلیقگی برخی عوامل اجرایی میدانی به زنان بدحجاب نیز اهدا شد که ماهیت اصلی کار را که مدنظر مسئولان نمایشگاه کتاب بود را زیر سئوال برد.

* قرآنی با عنوان «مصحف عروس» با هدیه دو میلیون تومان در نمایشگاه کتاب عرضه شده است که به گفته مسئولان غرفه برای مراسم های عروسی خریداری می شود.

*تعداد 1500 لوح فشرده نرم افزاری که به صورت غیرمجاز تکثیر و در نمایشگاه کتاب عرضه شده بود از بخش داخلی نمایشگاه جمع آوری شده است. البته آمارها نشان از کاهش تخلف در این حوزه نسبت به سال گذشته دارد. در این زمینه کمترین تخلف مربوط به بخش کودک و بیشترین آن مربوط به بخش ناشران عمومی بوده است.

*در پی جمع آوری بنرها و اقلام تبلیغی ناشر مروج افکار انحرافی شیعه توسط مسئولان نمایشگاه کتاب، خبر رسیده سردمدار این جریان تهدید کرده در روزهای آینده برای اعتراض به مسئولان نمایشگاه در محل مصلی تهران حضور پیدا خواهد کرد.

* مسئولان انتشارات حوض نقره در تخلفی آشکار از پذیرش بن کارت کاغذی و الکترونیکی از مخاطبان نمایشگاه کتاب خودداری و فقط وجه نقد را می پذیرند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٢-١٣٩٣, ٢١:۴٧

   

پر مبحث ترین ها