سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تهیه کننده پایتخت:

تیم سازنده سریال پایتخت نیازمند آرامش است

تهیه کننده سریال پایتخت گفت: متاسفانه در حین پخش پایتخت 3 اعتراض هایی به این سریال تلویزیونی شد که هر چند جماعت اندکی بودند اما بر روی گروه تاثیر زیادی گذاشت.
تهیه کننده سریال پایتخت گفت: تیم سازنده این سریال برای تولید قسمت چهارم با توجه به اتفاقات و حواشی پایتخت3 نیازمند آرامش و احساس امنیت است.

الهام غفوری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: شورای طرح و برنامه ریزی معاونت سیما، تصمیم به ساخت و تولید قسمت چهار سریال پایتخت گرفته است.

وی با اشاره به بروز برخی مخالفت ها هنگام پخش سریال پایتخت 3 افزود: نگرانی هایی از جانب عوامل تولیدکننده این سریال وجود دارد که باید برطرف شود و تا زمانی که این مشکلات وجود داشته باشد نمی توان نظری قطعی در مورد ساخت قسمت 4 این سریال داشت.

تهیه کننده سریال پایتخت گفت: متاسفانه در حین پخش پایتخت 3 اعتراض هایی به این سریال تلویزیونی شد که هر چند جماعت اندکی بودند اما بر روی گروه تاثیر زیادی گذاشت.
وی خاطرنشان کرد: تمام هنرمندان علاقمند هستند تا در شرایطی کار کنند که محیطی آرام و بی دغدغه داشته باشند چرا که آنان خالصانه و به عشق مردم به ایفای نقش می پردازند.

غفوری با بیان اینکه تولید پایتخت 3 به سبب لوکیشین های زیاد و بازیگران متعدد کار پرزحمت و طاقت فرسایی بود، اظهار کرد: معتقدم اگر پایتخت 4 قرار است که ساخته شود باید یک سروگردن بالاتر از قسمت های گذشته باشد و گرنه ارزش تولید ندارد.
وی در پاسخ به اینکه آیا احتمال حضور عوامل تولیدکننده سریال پایتخت و ضبط قسمت چهارم آن در کشور چین وجود دارد، گفت: هنوز طرحی برای سری جدید سریال پایتخت آماده نشده است.

وی افزود: برای ساخت پایتخت 3 نیز تصمیم داشتیم در کشور ترکیه مراحل تصویربرداری را آغاز کنیم و بر همین اساس نیز با سفر به آن کشور حتی لوکیشن ها و شرایط را در استانبول مهیا کرده بودیم اما در نهایت به سبب سختی کار و کمبود زمان از این امر منصرف شدیم.

تهیه کننده سریال پایتخت خاطرنشان کرد: همچنین به سبب نیازمند بودن به سالن کشتی برای تصویربرداری احساس کردیم که این امر را در تهران بهتر می توانیم به سرانجام برسانیم.
وی یادآور شد: بر همین اساس نیز از هم اکنون نمی توانیم در مورد سفر به کشور چین و تصویربرداری پایتخت 4 در پکن اظهار نظر قطعی داشته باشم.

غفوری با تاکید بر اینکه مشکل اصلی ما در ساخت پایتخت 3 کمبود زمان بود، اظهار داشت: برای ساخت این سریال تا 10 فروردین ماه امسال مشغول تصویربرداری بودیم و اگر این امر در ترکیه بود به طور حتم به مشکلات زیادی برخورد می کردیم.

وی با تاکید بر اینکه ناهماهنگی زمان تولید از مشکلات اصلی سریال نوروزی امسال بود ادمه داد: همچنین بازیگران پایتخت 3 در پروژه های دیگر مشغول به کار بودند، علیرضا خمسه 15 دی ماه به ما ملحق شد و یا دو قلوها از سوئد 10 دی ماه به ایران آمدند.

وی گفت: معتقدم برای گرفتار نشدن در چنین مشکلاتی باید حداقل از 6 ماه قبل بودجه این امر مشخص و به حساب تهیه کننده واریز شود تا با بازیگران قراردادهای مالی بسته شود.
غفوری در پایان یادآور شد: در شرایطی که تاکنون هیچ قراردادی بسته نشده نمی توانیم قول حتمی برای ساخت قسمت چهارم سریال پایتخت بدهیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٣, ١٣:٢٧

   

پر مبحث ترین ها