سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مطهری: تذکر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به رسانه‌ها برای رعایت انصاف است

بروز شده : ٢-٠٣-١٣٩٣, ٢٣:٣۵    نسخه چاپی    
رسانه‌های یاد شده نباید انتقاداتشان از روی تعصب و مغرضانه باشد و امیدواریم که تذکر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این باره موثر واقع شود.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با مثبت ارزیابی کردن اظهارات اخیر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، مبنی بر جلوگیری رسانه‌ها از تفرقه‌افکنی، گفت: متاسفانه گاهی فضاسازی‌های رسانه‌ای منجر به پیش‌داوری درباره برنامه‌های دولت می‌شود.

علی مطهری در گفت وگو با خانه ملت، با یادآوری اظهارات اخیر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: ‌من حرف‌های وی را مثبت ارزیابی می‌کنم، چون در حال حاضر نیروهای مسلح به ویژه سپاه، بسیج و اطلاعات سپاه با داشتن پایگاه‌های اطلاعاتی به صورت فعال مسائل جاری کشور را به صورت ریز و دقیق دنبال می‌کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:‌ متاسفانه گاهی دیده می‌شود که فضاسازی‌های رسانه‌ای و پیش‌داوری درباره برنامه‌های دولت صورت می‌گیرد.
وی افزود: امروزه همکاری خوبی از سوی سایت‌های متعلق به نیروهای مسلح مذکور با دولت وجود ندارد و من فکر می‌کنم تذکر آقای فیروزآبادی در همان راستا است، که این رسانه‌ها ضمن اینکه حق انتقاد دارند باید انصاف را رعایت کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: رسانه‌های یاد شده نباید انتقاداتشان از روی تعصب و مغرضانه باشد و امیدواریم که تذکر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این باره موثر واقع شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٣-١٣٩٣, ٢٣:٣۵

   

پر مبحث ترین ها