سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد علی مطهری از فیلترینگ شبکه های خبری

وی به پیشرفت تجهیزات و امکانات ارتباطی در جهان اشاره کرد و گفت: نمی توان به بهانه امنیت داخلی، ارتباطات خبری را در جامعه محدود کرد.
عضو كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي گفت: فيلترينگ شبكه هاي خبري فارسي زبان به بهانه امنيت داخلي صحيح نيست و نبايد انجام شود.

علي مطهري روز پنجشنبه در حاشيه نشست بررسي مشكلات صنايع و چوب و كاغذ مازندران در ساري در جمع خبرنگاران تصريح كرد: البته بايد شبكه هاي غير اخلاقي را در كشور فيلتر كرد.
وي به پيشرفت تجهيزات و امكانات ارتباطي در جهان اشاره كرد و گفت: نمي توان به بهانه امنيت داخلي، ارتباطات خبري را در جامعه محدود كرد.

نماينده مردم تهران در مجلس در پاسخ به پرسشي در باره مذاكرات هسته اي گفت: در مذاكرات هسته اي اراده دو طرف بر توافق است زيرا تاكنون روند رو به جلو و مثبت بوده است.
وي افزود: طرف هاي مذاكره كننده به اين نتيجه رسيده اند كه فناوري هسته اي ايران به نقطه اي غيرقابل برگشت رسيده است.

عضو كميسيون فرهنگي مجلس گفت: امروز دنيا به اين نتيجه رسيده است كه ايران در سياست هاي بين المللي و بويژه در منطقه خاورميانه اثرگذار است.
مطهري افزود: جمهوري اسلامي ايران در تحولات سوريه، عراق، لبنان و فلسطين نقش اساسي دارد و دنيا به اين نقش محوري ايران در منطقه واقف است.

به گزارش ايرنا، وي گفت: جمهوري اسلامي ايران با توانمندي، جايگاهش را در مناسبات بين المللي تثبيت كرده است و توافقات هسته اي نيز با چنين رويكردي به سرانجام مثبتي خواهد رسيد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٣-١٣٩٣, ١٧:٢٠

   

پر مبحث ترین ها