سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سئوال از وزیر ارشاد به صحن علنی مجلس کشیده شد

بخش قابل توجهی از سوالات پیرامون مطبوعات، ممیزی که در ارتباط با کتاب و نشریات است بیان شد البته پیرامون وظایف وزارت ارشاد و سیاست تساهل و تسامح نیز سوالاتی مطرح شد.
روز گذشته علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در کمیسیون فرهنگی به سؤالات پاسخ گفت این سؤالات پیرامون ممیزی حوزه کتاب و نشریات، مطبوعات و... بوده است.

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس و حضور علی جنتی وزیر ارشاد در آن اظهار داشت: در جلسه روز گذشته سؤالات آقایان ایرانمنش، موسوی لارگانی و میرکاظمی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شد.

وی با بیان اینکه برخی از سوالات منطقه‌ای و برخی ملی بود که سوالات ملی بود، افزود: در مجموع این 3 نماینده 6 سؤال ملی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتند.
نماینده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: در 2 مورد از سؤالات، وزیر ارشاد مهلت خواست تا مستندات بیشتری را ارائه دهند و زمان پاسخگویی وزیر به 2 هفته آینده موکول شد.

پژمان‌فر ادامه داد: اما در مورد 4 سؤال دیگر هیچ کدام از نمایندگان قانع نشدند و قرار شد تا سؤالات برای طرح در صحن علنی مجلس به هیأت رئیسه ارجاع شود.
این عضو کمیسیون فرهنگی در پاسخ به اینکه سوالات در چه زمینه‌هایی بود، ابراز داشت: بخش قابل توجهی از سوالات پیرامون مطبوعات، ممیزی که در ارتباط با کتاب و نشریات است بیان شد البته پیرامون وظایف وزارت ارشاد و سیاست تساهل و تسامح نیز سوالاتی مطرح شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩٣, ١۵:۴٨

   

پر مبحث ترین ها