سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«رد کارپت» بار دیگر رکورد زد

با توجه به مسابقات جام جهانی فوتبال، والیبا‌ل‌، پخش سریال‌ها و همچنین ماه مبارک رمضان این فروش بسیار قابل توجه است و فکر می‌کنم قهرمان واقعی این روزها رضا عطاران است که برای اولین بار باعث رونق سینماها در ماه رمضان شده است.
«رد کارپت» بار دیگر رکورد فروش روزانه سینما آزادی را جابجا کرد.

علی سرتیپی مدیر فیلمیران در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: این فیلم هفته گذشته 25 میلیون در یک روز فروخت که بیش از این رکورد سینما آزادی 16 میلیون برای فیلم «گشت ارشاد» بود و شب گذشته نیز «رد کارپت» در سینما آزادی 27 میلیون تومان فروش داشته است.
وی مجموع فروش این فیلم را بعد از 15 روز در سطح کشور 915 میلیون تومان عنوان کرد و ادامه داد: با 85 میلیون شب گذشته (پنجشنبه) مجموعه تهران در 29 سینما به 705 میلیون تومان رسید و در شهرستان‌ها نیز در 15 سینما به 210 میلیون تومان رسیده است.

سرتیپی افزود: با توجه به مسابقات جام جهانی فوتبال، والیبا‌ل‌، پخش سریال‌ها و همچنین ماه مبارک رمضان این فروش بسیار قابل توجه است و فکر می‌کنم قهرمان واقعی این روزها رضا عطاران است که برای اولین بار باعث رونق سینماها در ماه رمضان شده است.

این تهیه کننده ادامه داد: امسال با فروش خوب «طبقه حساس» و «معراجی‌ها» عید خوبی داشتیم و این روند با «رد کارپت» در ماه رمضان ادامه پیدا کرد و در نیمه دوم تابستان هم پیش‌بینی می‌کنیم «شهر موش‌ها 2» این روند فروش را ادامه دهد.
رضا عطاران کارگردان و بازیگر فیلم «رد کارپت» ساعت 20 و30 امشب (جمعه) فیلم را در کنار تماشاگران سینما ایران خواهد دید و در ساعت 22 و30 نیز به سینما شکوفه می‌رود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۴-١٣٩٣, ١٧:٣١

   

پر مبحث ترین ها