سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استقبال از آخرین فیلم رضا میرکریمی در سینماها

بروز شده : ۵-٠۵-١٣٩٣, ٢٣:۵۴    نسخه چاپی    
در روزهای گذشته نمایش این فیلم در سینما آزادی به سانس فوق العاده رسیده است و یک بار در ساعت 23:45 دقیقه و بار دوم در ساعت 13:45 دقیقه به صورت فوق‌العاده فیلم به نمایش در امد و نمایش فیلم تا ساعت 15 :45 دقیقه به طول انجامید.
اولین آمار فروش فیلم سینمایی «امروز» رضا میرکریمی اعلام شد.
به گزارش انتخاب ؛ فیلم سینمایی «امروز» با وجود آنکه در 11 سینما اکران خود را آغاز کرده است اما با استقبال خوبی روبرو شده است.

این فیلم در طی 5 روز در 11 سینما به فروشی معادل 57 میلیون 800 هزار تومان رسیده است. فروش این فیلم شب گذشته در سینماهای تهران حدود 10 میلیون تومان بوده است.
میزان فروش این فیلم فقط در سینما آزادی 4 میلیون تومان بوده است، رضا سعیدی‌پور مدیر سینما آزادی با اشاره به فروش خوب این فیلم در سینما «آزادی» گفت: در روزهای گذشته نمایش این فیلم در سینما آزادی به سانس فوق العاده رسیده است و یک بار در ساعت 23:45 دقیقه و بار دوم در ساعت 13:45 دقیقه به صورت فوق‌العاده فیلم به نمایش در امد و نمایش فیلم تا ساعت 15 :45 دقیقه به طول انجامید.

فیلم «امروز» در تهران به سر گروهی سینما استقلال و در سینماهای آزادی ،استقلال ، مرکزی ، پردیس ملت ،سمر قند ، پردیس زندگی ، ماندانا،شکوفه ، سپیده ،فرهنگ ، اریکه ایرانیان ،جوان ،آغازشده است که تعداد سینماهای که به این فیلم اختصاص پیدا کرده کمتر از سینماهای دیگر است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۵-١٣٩٣, ٢٣:۵۴

   

پر مبحث ترین ها