سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعلام رای دادگاه روزنامه قانون ظرف هفته آینده

بروز شده : ٨-٠۵-١٣٩٣, ١۶:٠٠    نسخه چاپی    
دادگاه هنوز در خصوص روزنامه قانون تصمیم خود را اعلام نکرده و این اتفاق ظرف هفته آینده و به احتمال فراوان روز یکشنبه رخ خواهد داد.
مدیرعامل مرکز فرهنگ و هنر سپید تابان که روزنامه توقیف شده قانون زیرمجموعه این مرکز است، گفت: 5 مرداد ماه نشست هیات منصفه در رابطه با توقیف روزنامه قانون برگزار شد و با توجه به اعلام نظر آنها، دادگاه تا هفته آینده رای خود را صادر خواهد کرد.

علیرضا نیکویی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، گفت: در جلسه پنجم مرداد ماه هیات منصفه ما را مجرم شناخت و باید منتظر اعلام نظر دادگاه باشیم.
وی ادامه داد: دادگاه هنوز در خصوص روزنامه قانون تصمیم خود را اعلام نکرده و این اتفاق ظرف هفته آینده و به احتمال فراوان روز یکشنبه رخ خواهد داد.

مدیرعامل مرکز فرهنگ و هنر سپید تابان، گفت: آخرین امید ما برای بازگشایی روزنامه قانون رای دادگاه است که امیدوارم رای صادره به سود ما باشد.
وی با توجه به اعلام نظر هیات منصفه، آیا باز هم می توان شانسی برای بازگشایی روزنامه قانون در نظر گرفت، اظهار داشت: نظر هیات منصفه مشورتی است و قاضی می تواند رای خود را برخلاف نظر این هیات اعلام نماید.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا انتظار تبرئه روزنامه قانون را دارد، افزود: ما قطعا باید تبرئه شویم زیرا رسانه ای که ما خبر را به نقل از آن چاپ کرده ایم، تبرئه شده است و ما هم شایسته این رای هستیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۵-١٣٩٣, ١۶:٠٠

   

پر مبحث ترین ها