سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مهلت انتخاب رشته کنکور تمدید شد

داوطلبانی که تاکنون انتخاب رشته کرده‌اند می‌توانند در مدت زمان در نظر گرفته شده نسبت به ویرایش انتخاب‌های خود اقدام کنند
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش کشور گفت: مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۳ تا ساعت ۱۶ روز شنبه ۲۵ مردادماه تمدید شد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با تسنیم گفت: به‌منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون سال ۹۳ که تاکنون نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم انتخاب رشته آزمون مذکور اقدام نکرده‌اند، مهلت انتخاب رشته و ثبت‌نام کدرشته محل‌های مورد نظر داوطلبان تا ساعت ۱۶ روز شنبه ۲۵ مرداد ماه تمدید شد.

وی افزود: داوطلبانی که تاکنون انتخاب رشته کرده‌اند می‌توانند در مدت زمان در نظر گرفته شده نسبت به ویرایش انتخاب‌های خود اقدام کنند.

توکلی ادامه داد: داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۳ ثبت‌نام نکرده‌اند ضرورت دارد براساس اطلاعیه منتشر شده این سازمان ضمن ثبت‌نام برای انتخاب رشته محل‌های تعیین شده تا ۲۵ مردادماه اقدام کنند.

وی یادآور شد: داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۳ ثبت‌نام کرده بودند، اما در جلسه آزمون غایب بودند نیز می‌توانند براساس اطلاعیه‌های منتشر شده این سازمان حداکثر به انتخاب ۱۵۰ کدرشته محل‌های مندرج در بخش دوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی (کدرشته محل‌هایی که صرفاً براساس سوابق تحصیلی پذیرش می‌شوند) تا روز شنبه ۲۵ مردادماه نسبت به درج کدرشته محل‌های مربوط در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

توکلی در پایان به داوطلبان توصیه کرد که در مدت زمان تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به انجام فرآیند انتخاب رشته و اصلاحیه‌های مورد نظر تا شنبه ۲۵ مردادماه اقدام کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۵-١٣٩٣, ١۶:١۵

   

پر مبحث ترین ها