سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«عصبانی نیستم» اکران می شود

بروز شده : ٣-٠۶-١٣٩٣, ٢٢:۴٩    نسخه چاپی    
«شهر موش‌ها 2» بود از چهارشنبه این هفته (پنج شهریورماه) می‌تواند روی پرده برود و مجوز بلیت پیش‌فروش آن نیز صادر شده است.
«عصبانی نیستم» رضا درمیشیان برای اکران عمومی قرارداد بست و پیش‌بینی می‌شود تا اواخر مهرماه به سینماها بیاید.

غلامرضا فرجی در گفت‌وگویی با ایسنا، درباره مصوبات جلسه سوم شهریور‌ماه شورای صنفی نمایش بیان کرد: در این جلسه مقرر شد که فیلم «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان پس از فیلم «خواب‌زده‌ها» جیرانی در گروه «آفریقا» اکران شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش ادامه داد: همچنین قرارداد «مستانه» به کارگردانی حسین فرح‌بخش برای اکران در گروه «آفریقا» بعد از «عصبانی نیستم» ثبت شد. مصوبه دیگر نیز درباره «شهر موش‌ها 2» بود که از چهارشنبه این هفته (پنج شهریورماه) می‌تواند روی پرده برود و مجوز بلیت پیش‌فروش آن نیز صادر شده است.

وی سپس از بررسی راه‌اندازی یک گروه سینمایی جدید خبر داد و گفت: در جلسه‌ امروز شورا درباره ایجاد سرگروه ششم سینمای ایران برای نمایش فیلم‌های جا مانده از اکران تنها در نیمه دوم امسال بحث شد. نهایتا مقرر شد که نمایندگان در صنف‌های خودشان این موضوع را بررسی و نتنیجه را به شورای صنفی نمایش اعلام کنند.

فرجی در پایان درباره علت حضور روسای پردیس‌های سینمایی در جلسه اخیر شورای صنفی نمایش اظهار کرد: قبلا بحثی مطرح شده بود که طی آن، مدیران پردیس‌ها دعوت به جلسه شده بود و تاکید شد که باید سانس‌های موظف‌ فیلم‌های در حال اکران در سالن خودشان برگزار شود و حقی از صاحب هیچ فیلمی اجحاف نشود.

به گزارش ایسنا، حجت‌الله ایوبی چندی قبل تاکید کرده بود که «عصبانی نیستم» رضا درمیشیان اصلاحات لازم را انجام داده است و این فیلم اکنون یک فیلم اجتماعی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۶-١٣٩٣, ٢٢:۴٩

   

پر مبحث ترین ها