سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ویژه برنامه‌های وزارت جوانان در هفته ازدواج

هماهنگی با قوه قضاییه برای برگزاری هفته بدون ثبت طلاق در هفته ازدواج و هماهنگی با شورای سیاستگذاری ائمه جماعات به منظور تبیین سبک زندگی اسلامی – ایرانی در حوزه ازدواج و خانواده در خطبه های نماز جمعه در این هفته از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده است.
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان برگزاری نخستین نشست مجمع ملی خیرین ازدواج و صدور مجوز فعالیت برای نخستین واحدهای مراکز مشاوره ازدواج و خانواده را از جمله برنامه‌های هفته ازدواج برشمرد.

دکتر بهمن بهمنی با اعلام این خبر اظهارکرد: برنامه‌های مختلفی را برای هفته ازدواج در نظر گرفته‌ایم که برگزاری نخستین نشست مجمع ملی خیرین ازدواج کشور و اولین نشست ملی حوزه ازدواج و خانواده با حضور 120 استاد و صاحبنظر به منظور تدوین نهایی سند ملی مشاوره پیش از ازدواج از جمله آن‌هاست.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان افزود: در هفته ازدواج مجوز فعالیت نخستین واحدهای مراکز مشاوره ازدواج و خانواده صادر می‌شود، علاوه بر آن مشاوره‌های ازدواج و خانواده به صورت نیم‌بها در مراکز مشاوره دارای مجوز فعالیت به مراجعان ارائه می‌شود.

بهمنی در پایان اظهار کرد: هماهنگی با قوه قضاییه برای برگزاری هفته بدون ثبت طلاق در هفته ازدواج و هماهنگی با شورای سیاستگذاری ائمه جماعات به منظور تبیین سبک زندگی اسلامی – ایرانی در حوزه ازدواج و خانواده در خطبه های نماز جمعه در این هفته از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده است.

برنامه‌های هفته ازدواج از 6 تا11 مهرماه به مناسبت سالروز پیوند آسمانی امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٣٠

   

پر مبحث ترین ها