سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امین‌زاده: تهیه پیش‌نویس جدید برای حقوق شهروندی کذب است

امین‌زاده، خبر یک نشریه مبنی بر تهیه پیش‌نویس جدید برای منشور حقوق شهروندی را رد کرد و گفت: پیش‌نویس جدیدی برای این منشور تهیه نشده و هم‌اکنون نیز آخرین نسخه به روز شده آن دست رئیس‌جمهور است.
معاون حقوقی رئیس‌جمهور تهیه پیش‌نویس جدید برای سند حقوق شهروندی را رد کرد گفت: نسخه به روز شده این سند نزد رئیس‌جمهور است و ایشان درباره زمان اجرایی شدن و همچنین نحوه نظارت بر اجرای آن تصمیم می‌گیرند.

الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گو با تسنیم، خبر یک نشریه مبنی بر تهیه پیش‌نویس جدید برای منشور حقوق شهروندی را رد کرد و گفت: پیش‌نویس جدیدی برای این منشور تهیه نشده و هم‌اکنون نیز آخرین نسخه به روز شده آن دست رئیس‌جمهور است.
وی افزود: رئیس‌جمهور در حال مطالعه نسخه به روز شده همان پیش‌نویس اول هستند و نحوه اجرایی شدن و همچینین نظارت بر نحوه اجرایی شدن این سند را بررسی خواهند کرد.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: پس از آنکه نسخه اول سند حقوق شهروندی را بر سایت مربوطه برای نظرخواهی گذاشتیم، پیشنهادات و ایراداتی که مردم، کارشناسان و صاحب‌نظران درباره آن مطرح کرده بودند را برطرف و پس از تنظیم مجددا خدمت رئیس‌جمهور تقدیم کردیم.
امین‌زاده تصریح کرد: در خصوص زمان اجرایی شدن این سند رئیس‌جمهور تصمیم می‌گیرند و امیدوارم در بهترین زمان مناسب این منشور تصویب و ابلاغ شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠۶-١٣٩٣, ٠٢:٠٩

   

پر مبحث ترین ها