سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امسال 2 میلیون گردشگر خارجی به ایران آمده‌اند

در حال حاضر تا پایان سال آینده میلادی تمامی هتل‌های توریست‌پذیر کشور رزرو شده و مطمئن هستم برای سال 2016 میلادی تعداد توریست‌های ورودی به کشور بیشتر از این تعداد خواهد بود.
رئیس هیئت مدیره جامعه تورگردانان ایران گفت: بیش از دو میلیون گردشگر خارجی از ابتدای امسال تاکنون وارد ایران شده‌اند پیش‌بینی می‌شود این میزان تا پایان سال به دو برابر افزایش یابد.

به گزارش ایسنا، پورفرج در حاشیه بازدید از کاخ موزه باغچه جوق گفت: در حال حاضر تا پایان سال آینده میلادی تمامی هتل‌های توریست‌پذیر کشور رزرو شده و مطمئن هستم برای سال 2016 میلادی تعداد توریست‌های ورودی به کشور بیشتر از این تعداد خواهد بود.

او با بیان اینکه ورود گردشگران خارجی به کشور و افزایش تعداد آنها، ایران را به یکی از مقاصد امن برای گردشگری در دنیا تبدیل خواهد کرد گفت: این افزایش گردشگران خارجی مدیون دولت تدبیر و امید آقای دکتر روحانی است.

رئیس هیئت مدیره جامعه تورگردانان ایران گفت: پیش‌بینی می ش‌ود بر اساس سند چشم‌انداز توسعه کشور تا سال 1404 سالانه بیش از 20 میلیون گردشگر وارد کشور شود.

پورفرج گفت: پایین بودن نرخ خدمات رفاهی نسبت به سایر کشورهای همجوار و از همه مهمتر تاریخ و تمدن 7000 ساله کشور عامل اصلی در جذب پایدار گردشگر خارجی به کشور است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها