سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وقتی تلویزیون از خجالت ناجا در آمد

این شاید برای نخستین بار بود که این بسته خبری با نشان دادن معتادان آزاد در سطح شهر، گفتگو با آنها و همچنین نمایش تصاویر مردم ناراضی که از نیروی انتظامی توقع داشتند و می پرسیدند پس نیروی انتظامی چه کار می کند؟ ناجا را به باد انتقاد گرفت که معتادان عزیز(!) به راحتی در شهر جولان می دهند!
کامران نجف زاده این هفته در «صرفا جهت اطلاع» کنایه های تند و تیزی به نیروی انتظامی زد و با نشان دادن تعداد زیادی از معتادانی که زیر پل ها و بین گاردریل ها و حاشیه اتوبانها برای رانندگان خطر ایجاد می کنند به نیروی انتظامی گفت گویا شما وظایف اصلی خود را فراموش کرده اید!

به گزارش خبرآنلاین، این شاید برای نخستین بار بود که این بسته خبری با نشان دادن معتادان آزاد در سطح شهر، گفتگو با آنها و همچنین نمایش تصاویر مردم ناراضی که از نیروی انتظامی توقع داشتند و می پرسیدند پس نیروی انتظامی چه کار می کند؟ ناجا را به باد انتقاد گرفت که معتادان عزیز(!) به راحتی در شهر جولان می دهند!

او در این بسته خبری همچنين به نمايندگان مجلس هم بابت تعطيلات زياد در طول سال تلنگري زد و با بیان اینکه نمایندگان معتقدند در اين مدت به حوزه هاي انتخاباتي سرکشي مي کنند، به نمایندگان مردم تهران کنایه ای زد و گفت: مخصوصا نمايندگان تهران!

این خبرنگار واحد مرکزی خبر در آيتم دیگری نیز خبر وزارت نيرو را که گفته آبفا از اول مهر ابرهاي تهران را بارور مي کند خواند و اینگونه واکنش نشان داد: ظريفي مي گفت دفعه پيش هم خواستند اينکار را بکنند منتهي بر اثر يک کم اشتباه به جاي تهران، ابرهاي کابل بارور شد و آنجا سيل آمد. اين دفعه شهرهاي کدوم همسايه رو سيل بر مي داره خدا مي دونه!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠۶-١٣٩٣, ١٣:۵۴

   

پر مبحث ترین ها