سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جزییات تسهیلات ازدواج در دانشگاه آزاد

بروز شده : ۴-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:٣۴    نسخه چاپی    
وی افزود: برای هریک از زوجین دانشجو مبلغ 100 میلیون ریال تسهیلات ازدواج درنظر گرفته شده که با شرایط سهل و مناسب به آنان پرداخت خواهد شد.
درآستانه سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و دخت نبی‌اکرم حضرت زهرا(س) و در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تسهیل در امر ازدواج دانشجویان و جوانان، تفاهم‌نامه پرداخت تسهیلات ازدواج دانشجوئی بین پست بانک ایران و دانشگاه آزاد اسلامی امضاء شد.

ایجاد باجه‌های بانکی در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی، مدیریت وجوه اداره شده، ارائه خدمات نمایندگی فروش، انتقال تدریجی حساب‌های دانشگاه به این بانک، نصب تجهیزات الکترونیکی نظیر دستگاه‌های خودپرداز(ATM) و کارخوان(POS) در مجموعه دانشگاه و ارائه خدمات متنوع بانکی به دانشجویان از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه می‌باشد.

جزییات تسهیلات ازدواج برای زوج های دانشجو به نقل از دکتر میرزاده

همچنین دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم امضای تفاهم مذکور با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری به منظور حمایت از جوانان و دانشجویان و کمک به رونق سنت حسنه ازدواج بین آنان و ضمن تقدیر از مسئولان پست بانک ایران به جهت استقبال از همکاری با این دانشگاه، گفت: خوشبختانه این بانک در زمینه اعلام همکاری با ما پیشقدم بود که امیدوارم بتوانیم با گسترش همکاری‌ها، خدمات ویژه‌ای را به دانشجویان ارائه کنیم.
وی افزود: برای هریک از زوجین دانشجو مبلغ 100 میلیون ریال تسهیلات ازدواج درنظر گرفته شده که با شرایط سهل و مناسب به آنان پرداخت خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان ساخت: در نظر داریم از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های پست بانک ایران جهت پرداخت تسهیلات به دانشجویان، فروش اقساطی کالا جهت تهیه جهیزیه، ایجاد دفاترخدمات بانکی در واحدهای دانشگاه و مدیریت وجوه اداره شده پروژه‌ها استفاده کنیم.
میرزاده تصریح کرد: برای ترویج ازدواج دانشجوئی، علاوه بر تسهیلات ازدواج، امکانات دیگری از جمله محل عرضه کالاهای موردنیاز دانشجویان و همچنین تالار و محل رایگان برای برگزاری مراسم ازدواج دانشجویان را فراهم می‌سازیم.

مدیرعامل پست بانک ایران: این بانک آمادگی هرگونه همکاری به دانشگاه آزاد اسلامی را دارد


مهندس ضیائی مدیرعامل پست بانک ایران نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از انتخاب این بانک به عنوان بانک عامل دانشگاه آزاد اسلامی و تقارن امضاء این تفاهم‌نامه با سالروز ازدواج حضرت‌علی(ع) و حضرت فاطمه‌زهرا(س) گفت: افتخار داریم که بتوانیم بخشی از امور ازدواج قشر جوان و دانشجو را تسهیل بخشیم.
وی افزود: هر میزان دانشگاه آزاد اسلامی بتواند منابع دراختیار بانک قرار دهد تا سقف دو برابر آن تسهیلات پرداخت می‌کنیم تا بتوانیم برای تحقق این امر مقدس گام‌های مؤثری برداریم.

به گزارش ایسنا، ضیائی درپایان با اشاره به پرداخت یارانه بیش از 5/5 میلیون نفر از هموطنان در سراسر کشور اظهارداشت: پست بانک ایران آماده هرگونه همکاری و ارائه خدمات به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی است و از گسترش همکاری‌ها استقبال می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:٣۴

   

پر مبحث ترین ها