سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سانسور ترانه علیدوستی با سبکی تازه

در حالی که چهره هنگامه قاضیانی و ترلان پروانه در پوستر دست‌نخورده باقی مانده، چهره ترانه علیدوستی دستخوش تغییرات زیادی شده و نه تنها موها بلکه ابروهایش هم در این پوستر پاک شده است!
« دی وی دی فیلم سینمایی "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو" از دور روز قبل گذشته وارد شبکه نمایش خانگی شد.»

سایت "کافه سینما" با این مقدمه نوشت: « در پوستر نسخه نمایش خانگی این فیلم اتفاقات جالبی افتاده است. در حالی که چهره هنگامه قاضیانی و ترلان پروانه در پوستر دست‌نخورده باقی مانده، چهره ترانه علیدوستی دستخوش تغییرات زیادی شده و نه تنها موها بلکه ابروهایش هم در این پوستر پاک شده است! به نظر می‌رسد در پوستر این فیلم با سبک تازه‌ای از سانسور مواجه هستیم که عکس بازیگران بر مبنای کاراکتری که در فیلم دارند دستخوش تغییر شده. هنگامه قاضیانی چون نقش یک زن مذهبی و سنتی را دارد تغییری در چهره‌اش ایجاد نشده اما ترانه علدیوستی که نقش یک دختر مدرن و اغواگر را بازی می‌کند حتی ابروهایش هم پاک شده. این پوستر با واکنش ترانه علیدوستی در اینستاگرام مواجه شده و این بازیگر در این مورد نوشته است:

فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو به شبکه خانگی آمد. این در حالیست که موی من در این تصویر سوژه سانسور شده و به تبع آن دوستان یکی از ابروهای من را هم پاک کرده‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٧-١٣٩٣, ١٩:۵٨

   

پر مبحث ترین ها