سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پایان مهلت سرپرستی نجفی تا 29 آبان

بروز شده : ٩-٠٨-١٣٩٣, ١٧:۵۴    نسخه چاپی    
در حال حاضر سه هفته تا پایان مهلت سرپرستی آقای نجفی بر وزارت علوم باقی مانده که هفته آینده تعطیلات عاشورا و تاسوعاست و دولت باید در هفته بعد از تعطیلات گزینه پیشنهادی خود را برای وزارت علوم به مجلس معرفی کند تا پیش از پایان مهلت سرپرستی نسبت به برگزاری جلسه رای اعتماد اقدام شود.
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به اتمام مهلت سرپرستی محمدعلی نجفی بر وزارت علوم تا 29 آبان ماه، دولت هر چه سریعتر گزینه پیشنهادی خود را برای وزارت علوم به مجلس معرفی کند.

سیدشریف حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: با توجه به اینکه طبق قانون رییس‌جمهور می‌تواند برای مدت سه ماه برای یک وزارتخانه سرپرست تعیین کند و 29 مرداد ماه مجلس به استیضاح آقای فرجی‌دانا رای داد مهلت سرپرستی آقای نجفی بر وزارت علوم تا 29 آبان است.

این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر سه هفته تا پایان مهلت سرپرستی آقای نجفی بر وزارت علوم باقی مانده که هفته آینده تعطیلات عاشورا و تاسوعاست و دولت باید در هفته بعد از تعطیلات گزینه پیشنهادی خود را برای وزارت علوم به مجلس معرفی کند تا پیش از پایان مهلت سرپرستی نسبت به برگزاری جلسه رای اعتماد اقدام شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٨-١٣٩٣, ١٧:۵۴

   

پر مبحث ترین ها