سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ثبت نام عمره دانشگاهیان تمدید شد

متقاضیان تشرف به سرزمین وحی می‌توانند تا ۱۵ آبان ماه با مراجعه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir نسبت به ثبت نام اولیه عمره اقدام کنند.
با توجه به درخواست‌های مکرر دانشگاهیان مبنی بر تمدید زمان ثبت نام عمره و به دلیل تعطیلات در هفته جاری، مهلت ثبت نام عمره دانشگاهیان تا ۱۵ آبان ماه تمدید شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر دانشگاهیان مبنی بر تمدید زمان ثبت نام عمره و به دلیل تعطیلات در هفته جاری، مهلت ثبت نام تا ۱۵ آبان ماه تمدید شد.
فقیهی گفت: متقاضیان تشرف به سرزمین وحی می‌توانند تا ۱۵ آبان ماه با مراجعه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir نسبت به ثبت نام اولیه عمره اقدام کنند.

وی افزود: قرعه کشی اینترنتی در روزهای ۱۷ و ۱۸ آبان ماه در سراسر کشور برگزار و نتایج آن از طریق سایت لبیک اعلام خواهد شد. همچنین مراسم قرعه کشی از دانشگاهیان استان تهران نیز به صورت متمرکز برگزار خواهد شد که اطلاعات دقیق و زمان آن نیز متعاقبا از سایت لبیک اعلام خواهد شد.

سید محمدرضا فقیهی گفت: ثبت نام از متقاضیان عمره دانشگاهیان فقط تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنج شنبه مورخ ۱۵ آبان ماه در سایت لبیک ادامه دارد و این زمان دیگر تمدید نخواهد شد.
گفتنی است، تاکنون حدود ۲۸۰ هزار نفر از دانشگاهیان کشور جهت تشرف به سرزمین وحی در سایت لبیک ثبت نام کرده‌اند که از آن میان ۱۷۵۰۰ نفر به قید قرعه راهی سرزمین وحی خواهند شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٣, ٢١:۴۵

   

پر مبحث ترین ها