سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اکران پاییز در قرق فیلم های ملودرام

فیلم سینمایی 'شیار 143' از صبح امروز چهارشنبه 21 آبان ماه در 50 سینما در تهران و شهرستان ها به اکران عمومی در آمد.
با اکران عمومی فیلم های 'مهمان داریم'، 'شیار 143' و 'نطفه شوم' سینماهای ایران از امروز تغییر چهره داد.

فیلم سینمایی 'شیار 143' از صبح امروز چهارشنبه 21 آبان ماه در 50 سینما در تهران و شهرستان ها به اکران عمومی در آمد.
این فیلم سینمایی دومین تجربه کارگردانی نرگس آبیار است که به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی با موضوع مادران شهید ساخته شده است.

سینماهای نمایش دهنده 'شیار 143' در تهران شامل سینما آزادی، فرهنگ، اریکه ایرانیان، فلسطین، ایران، پردیس سینما ملت، کوروش، زندگی، مرکزی، کیان، ناهید، تماشا، راگا، بهمن، رازی، شکوفه، سروش، عصر جدید، سمرقند، کارون، ساحل، حافظ، آستارا، جی و برج می شود.
همچنین این فیلم سینمایی در شهرهایی چون شیراز، تبریز، ارومیه، کرج، نوشهر، آمل، همدان، بهشهر، قم، گناباد، قزوین، شهر ری، اهواز، گنبد، اصفهان، کاشان، شهرکرد، سنندج، کرمان، یزد، مشهد، رفسنجان، بوشهر و گرگان نمایش داده می شود.

در خلاصه داستان فیلم 'شیار 143' آمده است: الفت چشم انتظار فرزند است که خبر خوبی از راه می رسد. اما امتحان بزرگ در راه است.
فیلم 'شیار 143' اثر تحسین شده تماشاگران سینمای ایران در سی و دومین جشنواره فیلم فجر بوده است. در این فیلم سینمایی مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، یداله شادمانی، سامان صفاری، زهرا مرادی، مهیا دهقانی، حسام بیگدلو بازی کرده اند.

فیلم بعدی که از امروز در سینما های کشور اکران خود را آغاز کرد آخرین ساخته محمد مهدی عسگرپور'مهمان داریم' به تهیه کنندگی منوچهر محمدی است که در 30 سینمای تهران و شهرستانها روی پرده رفت.
این فیلم در سینماهای استقلال، آزادی، بهمن، سپیده، شاهد، مرکزی، ماندانا، ملت، راگا، تماشا، پردیس کوروش، پردیس زندگی، شکوفه، اریکه ایرانیان، سمرقند، برج میلاد، فرهنگ، جوان در تهران اکران عمومی می شود.

به گزارش ایرنا، همچنین سینمای شهرهای ارومیه، همدان، مشهد، کاشان، کرج، تبریز، شیراز، سنندج، قزوین، زنجان، گرگان و بروجرد همزمان با تهران می توانند مخاطب فیلم 'مهمان داریم' باشند.
در خلاصه داستان 'مهمان داریم' آمده است: خبر آمدن یک میهمان، کارهایی که خیلی وقت است زمین مانده، دلشوره یک پذیرایی و زنگ در که به صدا می آید. در این فیلم پرویز پرستویی، آهو خردمند، بهروز شعیبی، سهیلا گلستانی، محمد و مهدی صادقی به ایفای نقش می پردازند.

'نطفه شوم' دیگر فیلم پاییزی به کارگردانی کریم آتشی است که از امروز در سینماهای آزاد اکران شد.
داستان این اثر براساس یک سوء تفاهم شکل می گیرد و در ادامه موضوع خرافات و فال گیری، پرده از راز پیچیده و حساس معمای داستان برمی دارد.

در فیلم 'نطفه شوم' هنرمندانی چون لاله اسکندری، سام درخشانی، جمشید هاشم پور، محمد کاسبی، سیروس گرجستانی، سیامک اطلسی، شراره دولت آبادی و جلیل فرجاد هنرنمایی کرده اند.
همچنین طبق آخرین تصمیم شورای صنفی نمایش قرار بود فیلم سینمایی 'بیگانه' به کارگردانی بهرام توکلی از امروز اکران عمومی خود را آغاز کند که ظاهرا با توافق کارگردان با تعویق دو هفته ای اکران خواهد شد.

مهناز افشار، امیر جعفری، پانته آ بهرام و هومن برق نورد بازیگران 'بیگانه' هستند که تهیه کنندگی آن برعهده سعید ملکان است.
علاوه بر این پس از خارج شدن فیلم سینمایی 'عصبانی نیستم' از اکران ، فیلم سینمایی 'ساکن طبقه وسط' به کارگردانی شهاب حسینی از امروز به مدت یک هفته در سرگروه آفریقا باقی خواهد ماند و از هفته آینده 'مستانه' به کارگردانی حسین فرحبخش در این سرگروه اکران می شود.

'مستانه' قصه دختر جوانی را روایت می کند که در مسیر زندگی اش با بحران های مختلفی مواجه می شود که در آن هنرمندانی چون باران کوثری، فرهاد اصلانی، سحر دولتشاهی، میلاد کی مرام، محمد متوسلیان و آتیلا پسیانی بازی می کنند.
اما فیلم هایی چون 'شهر موشها 2'، 'آتش بس2' به دلیل بالابودن کف فروش اکران خود را ادامه خواهند داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٨-١٣٩٣, ١٩:٣۴

   

پر مبحث ترین ها