سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمایت رسمی وزارت ارتباطات از شبکه های اجتماعی

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بحبوحه حضور هر یک از اعضای کابینه دولت یازدهم در شبکه‌های اجتماعی خارجی که گاهی از آنها با عنوان شبکه‌های بیگانه و حتی معاند کشور هم یاد شده، صفحه‌های شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی کلوب و تبیان را به ثبت رساند تا هم به طریقی حمایت خود از دستاوردهای داخلی را نشان داده و هم فرهنگ استفاده از ابزارهای مبتنی بر تکنولوژی داخل را باب کرده باشد.

صفحات رسمی وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی داخلی تبیان و کلوب راه‌اندازی شد.

به گزارش تسنیم، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بحبوحه حضور هر یک از اعضای کابینه دولت یازدهم در شبکه‌های اجتماعی خارجی که گاهی از آنها با عنوان شبکه‌های بیگانه و حتی معاند کشور هم یاد شده، صفحه‌های شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی کلوب و تبیان را به ثبت رساند تا هم به طریقی حمایت خود از دستاوردهای داخلی را نشان داده و هم فرهنگ استفاده از ابزارهای مبتنی بر تکنولوژی داخل را باب کرده باشد.

حال روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم به تأسی از چنین حرکتی و به منظور بهبود فضای تعامل در حوزه ICT، صفحه‌هایی را در این شبکه‌ها ایجاد کرده است.

 

قرار است آخرین اخبار وزارت ارتباطات در این شبکه‌ها باز نشر شود زیرا به گفته رئیس مرکز روابط عمومی این وزارتخانه، افزایش شبکه‌های اجتماعی داخلی ابزاری برای ایجاد بسترهای ارتباطی سالم است.

آدرس صفحات "تبیان" و "کلوب" روابط عمومی وزارت ارتباطات، به شرح هایپر لینک موجود در متن است.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٩-١٣٩٣, ١۴:۵٠

   

پر مبحث ترین ها