سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش معاون وزیر علوم به اطلاعیه دانشگاه احمدی نژاد: فرصت نداریم هر روز به این ادعاها پاسخ بدهیم

معاون پارلمانی وزارت علوم گفت: وزارت علوم هم به دلیل کثرت کارهای برزمین مانده و حجم وسیع مسایلی که وجود دارد به حل آنها مشغول است و فرصت اینکه هرروز به این گونه ادعاها بخواهد پاسخ دهد را ندارد و در اولویت کاری آن نیز نیست که به این گونه ادعاها پاسخ دهد.

معاون پارلمانی وزارت علوم با اشاره به ادعای دانشگاه ایرانیان مبنی برمسدود کردن سایت این دانشگاه توسط وزارت علوم گفت: دانشگاه ایرانیان جایگاه حقوقی ندارد و پاسخ به ادعای آن در اولویت وزارت علوم نیست.

 

سعدالله نصیری قیداری در گفتگو با مهر در خصوص مسدود سازی سایت اینترنتی دانشگاه ایرانیان (دانشگاه احمدی نژاد )گفت: این حرف هیچ پایه اساسی ندارد چون وزارت علوم نمی تواند یک سایت را ببند بستن یک سایت حکم قضایی می خواهد و حکم قضایی وقتی صادر می شود که کسی اقامه دعوی کند اگر منظورشان است که وزارت علوم اقامه دعوی به قوه قضائیه کرده است که این گونه نبوده و وزارت علوم این کار را نکرده است.

وی ادامه داد:  وزارت علوم اختیاز بستن یک سایت را ندارد این حرف هم به لحاظ فنی و حقوقی درست نیست از طرفی هم شورای عالی انقلاب فرهنگی و هم شورای گسترش وزارت علوم هردو رسما اعلام کردند دانشگاه ایرانیان مجوز ندارد و چنین دانشگاهی وجود و جایگاه حقوقی ندارد بنابراین بیشتر این مسایل را در فضای رسانه ای مطرح می کنند.

 

معاون پارلمانی وزارت علوم گفت:  وزارت علوم هم به دلیل کثرت کارهای برزمین مانده و حجم وسیع مسایلی که وجود دارد به حل آنها مشغول است و فرصت اینکه هرروز به این گونه ادعاها بخواهد پاسخ دهد را ندارد و در اولویت کاری آن نیز نیست که به این گونه ادعاها پاسخ دهد.

 در هفته جاری روابط عمومی دانشگاه ایرانیان در اطلاعیه ای اعلام کرد: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه تلاش های غیر قانونی برای توقف فعالیت دانشگاه ایرانیان آدرس اینترنتی این دانشگاه را غیر فعال کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٠-١٣٩٣, ٢١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها