سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فریماه فرجامی: با فریدون جیرانی هرگز کار نخواهم کرد

من رخشان را خیلی دوست دارم. "نرگس" برای من بهترین تجربه در میان فیملهایم بوده است.


فریماه فرجامی بازیگر قدیمی سینما با انتقاد از سینمای سالهای اخیر کیمیایی گفت: فیلمهای چند سال پیش کیمیایی را دیدم و خوشم نیامد. کارهای اخیرش را دوست ندارم چون ریتم آثارش خیلی کند شده است.

فریماه فرجامی که بعد از سالها دوری از سینما با فیلمی به نام "تاول" به کارگردانی بهمن کامیار به سینما بازگشته است اظهار داشت: قبلا کیمیایی در فیلمهایش خیلی به ریتم تند اهمیت می داد و اصلا سینما یعنی ریتم اما اخیرا ریتم فیلمهایش کند شده است.

فرجامی که در گفتگو با هدی ایزدی در "تماشاگران امروز" صحبت می کرد ادامه داد: البته معلوم است که دوست دارم با کیمیایی کار کنم. انشاا.. بتوانیم دوباره با هم همکاری کنیم. من عاشق کار با مسعود کیمیایی هستم. او برای خودش غولی بود.

با جیرانی هرگز کار نخواهم کرد
بازیگر آثاری چون "مادر" و "پرده آخر" درباره کارگردانهایی که اخیرا به او پیشنهاد همکاری داده اند گفت: خیلیها در این سالها به من پیشنهاد همکاری دادند مثلا فریدون جیرانی پیشنهاد داد برایش بازی کنم ولی نمیخواستم با او کار کنم. کلا با جیرانی هرگز کار نخواهم کرد.

فرجامی با بیان اینکه دوست دارد با رخشان بنی اعتماد کار کند بیان داشت: من رخشان را خیلی دوست دارم. "نرگس" برای من بهترین تجربه در میان فیملهایم بوده است.

حاتمی دستم را کاملا باز می گذاشت
وی افزود: یکی دیگر از فیلمسازان محبوبم علی حاتمی بود. حاتمی حتی به من نمیگفت چه بپوش. دست من را کامل باز میگذاشت. میگفت خودت انتخاب کن. علی حاتمی یک پدیده در سینمای ما بود.

این بازیگر درباره بهترین بازیهایش اظهار داشت: "نرگس" و "سرب" دو فیلمی هستند که بازی در آنها را دوست دارم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١٠-١٣٩٣, ٢١:۴١

   

پر مبحث ترین ها