سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تمدید مهلت ثبت‌نام استخدام دستگاه‌های اجرایی

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۴ تا ۲۰ فروردین‌ماه تمدید شد.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش کشور گفت: مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۴ تا ۲۰ فروردین‌ماه تمدید شد.

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 94 توسط سازمان سنجش کشور اظهار داشت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده و به‌منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام برای شرکت در آزمون عمومی و استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور شامل 13 دستگاه اجرایی برای به‌کارگیری افراد واجد شرایط و تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای اقدام نکرده‌اند مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز پنج‌شنبه 20 فروردین‌ماه تمدید شد.

وی افزود: به کلیه داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقی‌مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون اطلاعیه منتشر شده سازمان سنجش در صورتی که واجد شرایط بودند حداکثر تا پایان روز پنجشنبه 20 فروردین ماه براساس دستورالعمل‌های مربوطه نسبت به ثبت نام برای شرکت در این آزمون اقدام کنند.

توکلی افزود: این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠١-١٣٩۴, ٢١:٢٣

   

پر مبحث ترین ها